Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

CRS354-48P-4S+2Q+RM MikroTik PoE switch

Ár: 312.862 Ft+Áfa (Br. 397.335 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
CRS354-48P-4S+2Q+RM
Rövid leírás:

Nagy teljesítményű, nagy áthaladó forgalom menedzselésére alkalmas switch. 48 darab Gigabites POE, 4 darab 10 Gigabites SFP+ és 2 darab 40 Gigabites QSFP+ porttal rendelkezik.

Termékleírás

- 48x 10/100/1000Mbps POE kimenetes ethernet port
- Menüből állítható portonként passzív vagy 802.3af/at POE
- 4x SFP+ port (10 Gigabit)
- 2x QSFP+ port (40 Gigabit)
- 1x 10/100Mbps management ethernet port
- QCA9531 650MHz Switch chip
- 64MB RAM
- 100-240VAC belső tápegység
- RouterOS Level 5

400mm mély rack szekrénybe nem építhető be


Ajánlott termékek

QSFP+ modul Q+85MP01D (multi, 40G)
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár (S-35/53LC20D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0001)
QSFP+ direkt kábel 1 méter, 40G, MikroTik

Kapcsolódó termékek
QSFP28 direkt kábel 1 méter, MikroTik
Költséghatékony megoldás rövid távolságú QSFP+ vagy QSFP28 portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli,…
Ár: 12.614 Ft + Áfa
(Br. 16.020 Ft)
Részletek
QSFP28 direkt kábel 3 méter, MikroTik
Költséghatékony megoldás rövid távolságú QSFP+ vagy QSFP28 portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli,…
Ár: 18.445 Ft + Áfa
(Br. 23.425 Ft)
Részletek
QSFP28 direkt kábel, QSFP28-4xSFP28, 3 méter, MikroTik
QSFP28 / 4 x SFP28 direkt kábel Költséghatékony megoldás rövid távolságú QSFP28 és 4 darab SFP28 portok összekötésére. A direkt kábel…
Ár: 25.992 Ft + Áfa
(Br. 33.010 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 5.349 Ft + Áfa
(Br. 6.793 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode, 20km (S-31DLC20D)
- Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC 2 év garancia.
Ár: 7.086 Ft + Áfa
(Br. 8.999 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a…
Ár: 21.700 Ft + Áfa
(Br. 27.559 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 direkt kábel 3 méter, MikroTik
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy…
Ár: 12.100 Ft + Áfa
(Br. 15.367 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 modul XS+31LC10D (mono, 25G, 10km)
- Gyártó: MikroTik- Típus: XS+31LC10D- Single-mode (mono módus)- 1G / 10G / 25G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP / SFP+ / SFP28 portjába- Hullámhossz: 1310 nm- Átviteli táv max 10 km-…
Ár: 48.036 Ft + Áfa
(Br. 61.006 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 modulpár XS+2733LC15D
A modulpár két eszközt tartalmaz, a WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. 2 év garancia. - Adatátvitel: 1/10/25G-…
Ár: 106.488 Ft + Áfa
(Br. 135.240 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC 2…
Ár: 17.690 Ft + Áfa
(Br. 22.466 Ft)
Részletek