Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

 

 
CAP ax MikroTik wireless access point
Otthon, irodában, nagy forgalmú publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható. Támogatja az ax szabványt és működik egyszerre 2,4 és 5GHz-en. Második ethernet…
Ár: 39.880 Ft + Áfa
(Br. 50.648 Ft)
Részletek
Chateau LTE6 ax MikroTik wireless mobil router
Gyors asztali router dual band wifi-vel és mobilnet csatlakozással. Beépített LTE CAT6 modem segítségével képes akár 300Mbps sebességű letöltésre.…
Ár: 63.325 Ft + Áfa
(Br. 80.423 Ft)
Részletek
Cloud Core Router CCR2116-12G-4S+
Rackbe szerelhető router 13 darab Gigabites ethernet és 4 darab SFP+ porttal, valamint redundáns táplálási lehetőséggel rendelkezik. 16 magos processzorával kiválóan alkalmas…
Ár: 311.615 Ft + Áfa
(Br. 395.751 Ft)
Részletek
CRS354-48P-4S+2Q+RM MikroTik PoE switch
Nagy teljesítményű, nagy áthaladó forgalom menedzselésére alkalmas switch. 48 darab Gigabites POE, 4 darab 10 Gigabites SFP+ és 2 darab 40 Gigabites QSFP+ porttal rendelkezik.
Ár: 312.862 Ft + Áfa
(Br. 397.335 Ft)
Részletek
EdgeRouter 4 portos router
Nagy teljesítményű, 3 Gigabit portos asztali router EdgeOS szoftverrel és UNMS támogatással. - 4 magos 1GHz MIPS64 CPU- 3 darab Gigabit Ethernet port- 1 darab SFP port- 1 RJ45 soros port- 1GB DDR3 RAM-…
Ár: 62.241 Ft + Áfa
(Br. 79.046 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 5XP, 5 portos Gigabit POE switch
- Típus: ES-5XP - 5 portos Gigabit switch 24V POE kimenetekkel (más POE képes eszköz megtáplálására) - A POE kimenetek portonként konfigurálhatóak - Falra is szerelhető - 24V…
Ár: 32.810 Ft + Áfa
(Br. 41.669 Ft)
Részletek
FTP csatlakozó fali kábelhez Ubiquiti, 100 darabos csomag
100 darab Ubiquiti FTP csatlakozó - Típus: Ubiquiti UISP-Connector-SHD- Árnyékolt ethernet csatlakozó- Ubiquiti UISP Cable PRO FTP kábelhez ideális- Segítségével…
Ár: 8.800 Ft + Áfa
(Br. 11.176 Ft)
Egységár: 88 Ft +Áfa/db
Részletek
hAP ax2 MikroTik wireless router
Gyors, asztali router dual band ax wifi-vel. 4 magos processzorával irodákban is megállja a helyét. - Dual-chain 2.4 GHz rádió (802.11b/g/n/ax) 547Mbps, Wi-Fi 6- Dual-chain 5 GHz rádió…
Ár: 30.399 Ft + Áfa
(Br. 38.607 Ft)
Részletek
HARDKERNEL ODROID-M1S 8GByte RAM + IO Header EU
Az ODROID-M1S SBC (single board computer), a korábbi M1 típus kompaktabb változata több GPIO portot, kisebb fogyaztást és több tartozékot hozott. Az ODROID-M1S esetén is a SoC (System on…
Ár: 29.913 Ft + Áfa
(Br. 37.990 Ft)
Részletek
L009UiGS-2HaxD-IN MikroTik wireless router
Az RB2011-es széria új változata. Gyorsabb dupla magos ARM CPU-val, 8 darab Gigabites ethernet és egy SFP porttal. Ebben a változatban található még egy 2,4GHz-es, wifi6-os interfész is.
Ár: 40.518 Ft + Áfa
(Br. 51.458 Ft)
Részletek
L009UiGS-RM MikroTik router
Az RB2011-es széria új változata. Gyorsabb dupla magos ARM CPU-val, 8 darab Gigabites ethernet és egy SFP porttal. A tartozék K-79-es szerelékkel rack szekrénybe szerelhető.
Ár: 37.450 Ft + Áfa
(Br. 47.562 Ft)
Részletek
Raspberry Pi 5 4GB RAM
Processzor: 2.4GHz quad-core 64-bit Arm Cortex-A76 CPU, with cryptography extensions, 512KB per-core L2 caches, and a 2MB shared L3 cache Tulajdonságok:- VideoCore VII GPU, támogatja az OpenGL ES 3.1, Vulkan 1.2 szabványokat.-…
Ár: 24.950 Ft + Áfa
(Br. 31.687 Ft)
Részletek
Raspberry Pi Zero W alaplap
802.11 b/g/n wireless LAN Bluetooth 4.1 Bluetooth Low Energy (BLE) 1GHz, single-core CPU 512MB RAM Mini HDMI and USB On-The-Go ports Micro USB power HAT-compatible 40-pin header Composite video and reset headers CSI camera connector
Ár: 5.504 Ft + Áfa
(Br. 6.990 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UACC-OM-SM-10G-D (mono, 10G)
  - Gyártó: Ubiquiti - Típus: UACC-OM-SM-10G-D - Single-mode (mono módus) - 10G SFP+ transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km -…
Ár: 15.889 Ft + Áfa
(Br. 20.179 Ft)
Részletek
UISP Router
8 portos POE router egy darab Gigabites SFP porttal.
Ár: 53.999 Ft + Áfa
(Br. 68.579 Ft)
Részletek
UniFi AC Mesh Access Point
Otthon, irodában és kültéren egyaránt kiválóan alkalmazható 2.4 és 5GHz-es WiFi access point. Időjárásálló kialakításánál fogva…
Ár: 34.034 Ft + Áfa
(Br. 43.223 Ft)
Részletek
UniFi Dream Machine Pro
Irodák, szállodák svájci bicskája. Dual WAN Router, Network Application, Protect Application, Access Application, Talk Application és Rackbe szerelhető. A stabil működésről és a…
Ár: 146.633 Ft + Áfa
(Br. 186.224 Ft)
Részletek
UniFi Express
Kis méretű, asztali, dual-band WiFi router, az UniFi Network Application szoftver segítségével áttekinthető felületen konfigurálhatjuk a routert és ellenőrizhetjük a bejövő és…
Ár: 44.826 Ft + Áfa
(Br. 56.929 Ft)
Részletek
UniFi G4 Bullet
4 MP UniFi videókamera - 4 MP, 2688 x 1512 (16:9), 24FPS video- Infraled az éjszakai rögzítéshez- Falfelületre/csőre szerelhető- Kültérre, beltérre szerelhető
Eredeti ár: 76.854 Ft + Áfa
(Br. 97.605 Ft)
Akciós ár: 48.000 Ft + Áfa
(Br. 60.960 Ft)
Részletek
UniFi G4 Bullet, 3 darabos csomag
4 MP UniFi videókamera 3 darabos csomagban. TÁPEGYSÉG NEM TARTOZÉK! - 4 MP, 2688 x 1512 (16:9), 24FPS video- Infraled az éjszakai rögzítéshez- Falfelületre/csőre szerelhető-…
Eredeti ár: 227.180 Ft + Áfa
(Br. 288.519 Ft)
Akciós ár: 144.000 Ft + Áfa
(Br. 182.880 Ft)
Részletek
UniFi Gateway Lite
Kis méretű gateway, 1 LAN és 1 WAN porttal. Menedzselhető UniFi Hosting, UniFi Network Server vagy CloudKey segítségével.
Ár: 49.420 Ft + Áfa
(Br. 62.763 Ft)
Részletek
UniFi Gateway Pro
Nagy teljesítményű router, az UniFi Network Application szoftver segítségével áttekinthető felületen konfigurálhatjuk a routert és ellenőrizhetjük a bejövő és kimenő…
Ár: 169.000 Ft + Áfa
(Br. 214.630 Ft)
Részletek
UniFi Network Video Recorder Pro
Nagy tárolókapacitású, 2U rack-be szerelhető hálózati videórögzítő az UniFi Protect kamerákhoz. Akár 60 napos felvétel 20 kamera 4K vagy 60 kamera FullHD…
Ár: 193.217 Ft + Áfa
(Br. 245.386 Ft)
Részletek
UniFiSwitch 48 port 500W Gigabit POE switch
Menedzselhető, 48 portos, Gigabites POE switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - 48x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- 2x SFP+ port (modul nélkül)- RJ45 soros port- Swith kapacitás:…
Ár: 280.858 Ft + Áfa
(Br. 356.690 Ft)
Részletek

Mire keresnek látogatóink?