Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

SFP modul Monomódus

SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
- Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC
Ár: 6.450 Ft + Áfa
(Br. 8.192 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router…
Ár: 20.864 Ft + Áfa
(Br. 26.497 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+31DLC10D- Single-mode (mono módus)- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 41.410 Ft + Áfa
(Br. 52.591 Ft)
Részletek
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S+23LC10D, a másik oldalra S+32LC10D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 10G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router SFP…
Ár: 98.045 Ft + Áfa
(Br. 124.517 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP modul pár UF-SM-1G-S (single, 1G)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1310nm (kék), a másik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1550nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode…
Ár: 6.980 Ft + Áfa
(Br. 8.865 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul pár UF-SM-10G-S (single, 10G, kék+piros)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1270nm (kék), a másik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1330nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt.   - Adatátvitel: 10G - Single…
Ár: 61.347 Ft + Áfa
(Br. 77.911 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-SM-10G (mono, 10G)
  - Gyártó: Ubiquiti - Típus: UF-SM-10G - Single-mode (mono módus) - 10G SFP+ transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Duplex LC
Ár: 15.508 Ft + Áfa
(Br. 19.695 Ft)
Részletek