Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

SFP modul Monomódus

SFP modul 1.25G Single Mode, 20km (S-31DLC20D)
- Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC 2 év garancia.
Ár: 6.450 Ft + Áfa
(Br. 8.192 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode, 80km (S-55DLC80D)
- Típus: S-55DLC80D- Single-mode (mono módus)- 1.25G SFP transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1550 nm- Átviteli táv max 80 km- Csatlakozó: Dual LC UPC
Ár: 9.600 Ft + Áfa
(Br. 12.192 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a…
Ár: 20.864 Ft + Áfa
(Br. 26.497 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-45/54LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-45LC80D, a másik oldalra S-54LC80D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a…
Ár: 23.810 Ft + Áfa
(Br. 30.239 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 modul XS+31LC10D (mono, 25G, 10km)
- Gyártó: MikroTik- Típus: XS+31LC10D- Single-mode (mono módus)- 1G / 10G / 25G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP / SFP+ / SFP28 portjába- Hullámhossz: 1310 nm- Átviteli táv max 10 km-…
Ár: 41.410 Ft + Áfa
(Br. 52.591 Ft)
Részletek
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S+23LC10D, a másik oldalra S+32LC10D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a…
Ár: 98.045 Ft + Áfa
(Br. 124.517 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP modul pár UF-SM-1G-S (single, 1G)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1310nm (kék), a másik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1550nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode…
Ár: 6.744 Ft + Áfa
(Br. 8.565 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul pár UF-SM-10G-S (single, 10G, kék+piros)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1270nm (kék), a másik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1330nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt.   - Adatátvitel: 10G - Single…
Ár: 61.347 Ft + Áfa
(Br. 77.911 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-SM-10G (mono, 10G)
  - Gyártó: Ubiquiti - Típus: UF-SM-10G - Single-mode (mono módus) - 10G SFP+ transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Duplex LC
Ár: 15.508 Ft + Áfa
(Br. 19.695 Ft)
Részletek