Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Optikai toldó LC/UPC MultiMode MM OM3 DX duplex

Ár: 570 Ft+Áfa (Br. 724 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
LC/UPC-Told-DX-MMOM3
Rövid leírás:
- LC-LC duplex OM3 multimódusú toldó
- Optikai kábelek toldására
- Patch panelba szerelhető
Termékleírás