Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Optikai toldó LC/UPC MultiMode MM OM4 DX duplex

Ár: 672 Ft+Áfa (Br. 853 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
LC/UPC-Told-DX-MMOM4
Rövid leírás:

- LC-LC duplex OM4 multimódusú toldó
- Optikai kábelek toldására
- Patch panelba szerelhető

Termékleírás