Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 10m

Ár: 2.878 Ft+Áfa (Br. 3.655 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
SCSCSMDX3MM10M
Rövid leírás:

- Szerelt Optikai patch kábel
- SC-SC duplex csatlakozóval
- 9/125um monomódusú
- 10m hosszú
- 3mm átmérő

Termékleírás