Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Optikai patch SC/APC-SC/APC SM DX duplex 3mm 2m

Ár: 2.385 Ft+Áfa (Br. 3.029 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
SCASCASMDX3MM2M
Rövid leírás:

- Szerelt Optikai patch kábel
- SC/APC-SC/APC duplex csatlakozóval
- 9/125um monomódusú
- 2m hosszú
- 3mm átmérő

Termékleírás