Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m

Ár: 1.960 Ft+Áfa (Br. 2.489 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
SCASCSMDX3MM1M
Rövid leírás:

- Szerelt Optikai patch kábel
- SC/APC-SC/UPC duplex csatlakozóval
- 9/125um monomódusú
- 1m hosszú
- 3mm átmérő

Termékleírás