Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 2m

Ár: 1.031 Ft+Áfa (Br. 1.309 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
SCASCSMSX3MM2M
Rövid leírás:

- Szerelt Optikai patch kábel
- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval
- 9/125um monomódusú
- 2m hosszú
- 3mm átmérő

Termékleírás