Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Optikai patch kábel ST-SC duplex 50/125um OM2 (multimódusú) 2m

Ár: 2.195 Ft+Áfa (Br. 2.788 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
stscmmd2
Rövid leírás:

- Szerelt Optikai patch kábel
- ST-SC duplex csatlakozóval
- 50/125um multimódusú
- 2m hosszú

Termékleírás