Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 2M

Ár: 2.780 Ft+Áfa (Br. 3.531 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
LCLCOM4DX3MM2M
Rövid leírás:

- Szerelt Optikai patch kábel
- LC-LC duplex csatlakozóval
- 50/125um multimódusú OM4 kábel
- 2m hosszú
- 3mm átmérő

Termékleírás