Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 5M

Ár: 3.420 Ft+Áfa (Br. 4.343 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
LCLCOM4DX3MM5M
Rövid leírás:

- Szerelt Optikai patch kábel
- LC-LC duplex csatlakozóval
- 50/125um multimódusú OM4 kábel
- 5m hosszú
- 3mm átmérő

Termékleírás