Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Optikai patch kábel MPO-LC/UPC OM4 8 cores 3mm, LSZH, 2m

Ár: 14.760 Ft+Áfa (Br. 18.745 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
MPOLCOM48Cores2M
Rövid leírás:

- Szerelt Optikai patch kábel
- MPO-4xLC duplex csatlakozóval
- 8 szálas 50/125um monomódusú OM4 kábel
- MPO bekötés: 1,2,3,4...9,10,11,12
- 2m teljes hossz
- elágazás (Fun-out) 1,5m-nél
- 2mm átmérő LC felé (0,5m)
- 3mm átmérő az MPO felé (1,5m)

Termékleírás
Kapcsolódó termékek
QSFP+ modul Q+85MP01D (multi, 40G)
QSFP+ modul 4 független, full duplex 10Gbps-es csatornával, 40Gbps aggregált sebességgel
Ár: 14.935 Ft + Áfa
(Br. 18.967 Ft)
Részletek