Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

LC/UPC MultiMode MM OM3 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m

Ár: 728 Ft+Áfa (Br. 925 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
LC/UPCpigMMOM31.5M
Rövid leírás:

- LC multimódusú OM3
- 50/125um pigtail kábel
- 1.5m hosszú

Termékleírás