Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

LC/UPC MultiMode MM OM4 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m

Ár: 974 Ft+Áfa (Br. 1.237 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
LC/UPCpigMMOM41.5M
Rövid leírás:

- LC multimódusú OM4
- 50/125um pigtail kábel
- 1.5m hosszú

Termékleírás