Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

SFP modul 1.25G Single Mode, 80km (S-55DLC80D)

Ár: 9.600 Ft+Áfa (Br. 12.192 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
S-55DLC80D
Rövid leírás:

- Típus: S-55DLC80D
- Single-mode (mono módus)
- 1.25G SFP transceiver
- Switch vagy router SFP portjába
- Hullámhossz: 1550 nm
- Átviteli táv max 80 km
- Csatlakozó: Dual LC UPC

Termékleírás

Az összes SFP vagy SFP+ portos Mikrotik eszközzel kompatibilis

Kapcsolódó termékek
Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-PC
Asztali, vagy rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 9 magos CPU-val, passzív hűtéssel. - CCR1009-8G-1S-PC új változata- 9 mag, 1000 MHz magonként- 7x Gigabit Ethernet port- 1x SFP/Ethernet combo port- 1GB RAM memória
Ár: 113.298 Ft + Áfa
(Br. 143.888 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-IN asztali switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali router, amelynek a sok Gigabit Ethernet portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe.  - 24x Gigabit Ethernet port - 1x SFP port  - 1x RJ45 soros port
Ár: 59.392 Ft + Áfa
(Br. 75.428 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM 1U rack
Nagy teljesítményű, nagy áthaladó forgalom menedzselésére alkalmas switch. 24 darab 10 Gigabites és 2 darab 40 Gigabites QSFP+ porttal rendelkezik. A Dual Boot lehetővé teszi hogy…
Ár: 134.923 Ft + Áfa
(Br. 171.352 Ft)
Részletek
RouterBOARD 2011UiAS-RM router 1U rack
11 portos, költséghatékony, rackbe szerelhető router, SFP porttal, 128MB RAM memóriával. - 5x Gigabit Ethernet port- 5x 10/100Mbps Ethernet port- 1x SFP port- 1x microUSB port- LCD kijelző- 128MB DDR RAM memória- Atheros AR9344 600MHz CPU-…
Ár: 33.400 Ft + Áfa
(Br. 42.418 Ft)
Részletek
RouterBOARD 260GS SOHO switch
MikroTik SwitchOS operációs rendszerrel ellátott 5+1 Gigabit portos SOHO switch, műanyag dobozban. - 5x Gigabit Ethernet port - 1x SFP port (SFP modul nélkül) - AR8327 Atheros Switch Chip - Tápegység tartozék
Ár: 11.226 Ft + Áfa
(Br. 14.257 Ft)
Részletek