Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

RouterBOARD 2011UiAS-2HnD-IN wireless router

Ár: 33.340 Ft+Áfa (Br. 42.342 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
RB2011UiAS-2HnD-IN
Rövid leírás:

11 portos, költséghatékony, wireless router, SFP porttal, 128MB RAM memóriával.

- 5x Gigabit Ethernet port
- 5x 10/100Mbps Ethernet port
- 1x SFP port
- 2.4 GHz (802.11b/g/n) dual chain rádió
- 2x 4dBi dipol omni antenna
- 1x microUSB port
- LCD kijelző
- 128MB DDR RAM memória
- Atheros AR9344 600MHz CPU
- MikroTik RouterOS Level 5 licenc

Termékleírás

A 10-es porton passzív POE kimenet, max 500mA (más POE képes eszköz megtáplálására).

Passzív POE táplálási lehetőség: 8-28V DC Ether1 porton.

Figyelem! Gyártói közlemény: az alaplap működése során fellépő LAN port hiba nem garanciális hiba. A jelenséget villámcsapás vagy túlfeszültség okozhatja. A probléma elkerüléséhez az összeállított berendezések szakszerű földelése és ethernet túlfesz védelem alkalmazása ajánlott.

 
Ajánlott termékek:
 
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár (S-35/53LC20D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0003)
 
RouterBOARD 2011 fali tartó (RB2011-H)
Kapcsolódó termékek
Fali tartó RB2011 routerhez
Falra szerelhető, megvédi a routerhez csatlakoztatott ethernet/SFP/soros kábeleket a kihúzódástól. Rögzítőcsavarokkal együtt szállítjuk. A termék korábbi…
Ár: 2.407 Ft + Áfa
(Br. 3.057 Ft)
Részletek
MikroTik SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 7.627 Ft + Áfa
(Br. 9.686 Ft)
Részletek
RJ45 SFP 10/100/1000Mbit réz modul
Az S-RJ01 egy olyan modul, amit SFP portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, Gigabit ethernet portot kapunk. Kompatibilis a legtöbb Gigabit SFP porttal ellátott eszközzel. Nem kompatibilis a CRS226 és CRS210 modellek SFP+ (10G) portjaival.
Ár: 7.805 Ft + Áfa
(Br. 9.912 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 4.486 Ft + Áfa
(Br. 5.697 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
- Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC
Ár: 6.160 Ft + Áfa
(Br. 7.823 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router…
Ár: 18.628 Ft + Áfa
(Br. 23.658 Ft)
Részletek