Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

RouterBOARD hAP ac SOHO wireless router

Ár: 32.230 Ft+Áfa (Br. 40.932 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
RB962UiGS-5HacT2HnT
Rövid leírás:

Kisebb irodába, otthonra kiváló megoldás. 2.4 és 5 GHz-es rádió, gigabit ethernet port, 802.11ac támogatás, USB, SFP port.

- Triple-chain 2.4 GHz rádió (802.11b/g/n)

- Triple-chain 5 GHz rádió (802.11a/n/ac)

- 5x Gigabit Ethernet port

- 1x SFP port

- 1x USB 2.0 port (3G/4G modem számára)

Termékleírás

Az 5. ethernet port passzív POE kimenettel rendelkezik (más passzív POE képes eszköz megtáplálására). Az a feszültség jelenik meg rajta, amellyel magát a router megtápláljuk.

- 720 MHz CPU

- 128 MB RAM memória

- Beépített antenna nyereség: 2/2.5 dBi

- Passzív POE megtáplálhatóság az 1. ethernet porton (11 - 57 V, DC)

- DC tápcsatlakozón keresztül 11 - 57 V, DC

- MikroTik RouterOS Level 4 licenc

- Max. teljesítmény felvétel 17 Watt

 

24 Volt DC tápegység tartozék.

 

Figyelem! Gyártói közlemény: az alaplap működése során fellépő LAN port hiba nem garanciális hiba. A jelenséget villámcsapás vagy túlfeszültség okozhatja. A probléma elkerüléséhez az összeállított berendezések szakszerű földelése és ethernet túlfesz védelem alkalmazása ajánlott.
 

Kapcsolódó termékek
RJ45 SFP 10/100/1000Mbit réz modul
Az S-RJ01 egy olyan modul, amit SFP portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, Gigabit ethernet portot kapunk. Kompatibilis a legtöbb Gigabit SFP porttal ellátott eszközzel. Nem kompatibilis a CRS226 és CRS210 modellek SFP+ (10G) portjaival.
Ár: 7.468 Ft + Áfa
(Br. 9.484 Ft)
Részletek
RouterBOARD Low-cost Gigabit POE injektor
Az eszköz segítségével Gigabit Etherneten keresztül juttathatjuk el a tápfeszültséget a routerhez illetve AP-hoz. Árnyékolt ethernet port.
Ár: 1.557 Ft + Áfa
(Br. 1.977 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 4.486 Ft + Áfa
(Br. 5.697 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
- Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC
Ár: 6.160 Ft + Áfa
(Br. 7.823 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router…
Ár: 18.628 Ft + Áfa
(Br. 23.658 Ft)
Részletek