Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN asztali

Ár: 47.552 Ft+Áfa (Br. 60.391 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
CRS326-24G-2S+IN
Rövid leírás:

MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott ventilátor nélküli, asztali Dual-Boot-os switch. 24 darab Gigabites ethernet és 2 darab SFP+ porttal rendelkezik. A Dual Boot lehetővé teszi hogy induláskor kiválaszthassuk, hogy az egyszerű, tipikus switch képességeket szeretnénk használni vagy a routing funkciókat.

2 év garancia

Termékleírás

- 24x Gigabit Ethernet port
- 2x SFP+ port (10 Gigabit)
- 98DX3236 800MHz Switch chip
- MikroTik Dual Boot SwitchOS vagy RouterOS
- 512MB RAM
- 24V DC tápegység tartozék
- Ether1 porton POE megtáplálási lehetőség (12-30V DC)

 

Ajánlott termékek:

SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár (S-35/53LC20D)
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0001)

Kapcsolódó termékek
MikroTik 24V 30 Watt DC tápegység
- Kompakt méretű adapter, kis helyigény- Kapcsoló üzemű- Kimenet: 24V DC / 1200mA- 90 fokos 5.5 x 2.1 mm DC csatlakozó
Ár: 3.000 Ft + Áfa
(Br. 3.810 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 4.688 Ft + Áfa
(Br. 5.954 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode, 20km (S-31DLC20D)
- Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC 2 év garancia.
Ár: 6.150 Ft + Áfa
(Br. 7.811 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a…
Ár: 19.398 Ft + Áfa
(Br. 24.635 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 direkt kábel 1 méter, MikroTik
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy…
Ár: 7.783 Ft + Áfa
(Br. 9.884 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 direkt kábel 3 méter, MikroTik
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy…
Ár: 9.847 Ft + Áfa
(Br. 12.506 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 modul XS+31LC10D (mono, 25G, 10km)
- Gyártó: MikroTik- Típus: XS+31LC10D- Single-mode (mono módus)- 1G / 10G / 25G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP / SFP+ / SFP28 portjába- Hullámhossz: 1310 nm- Átviteli táv max 10 km-…
Ár: 38.433 Ft + Áfa
(Br. 48.810 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC 2…
Ár: 14.691 Ft + Áfa
(Br. 18.658 Ft)
Részletek
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S+23LC10D, a másik oldalra S+32LC10D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a…
Ár: 98.045 Ft + Áfa
(Br. 124.517 Ft)
Részletek