Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - (S 23/S 32LC10D

SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S+23LC10D, a másik oldalra S+32LC10D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 10G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router SFP…
Ár: 98.045 Ft + Áfa
(Br. 124.517 Ft)
Részletek