Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - 100Mbps

NanoStation LOCO M2 airMAX 2.4GHz kültéri AP/Kliens
Kis távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, 2.4GHz-es pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz.   - 150+ Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO TDMA technológia - 1x 10/100Mbps…
Ár: 14.581 Ft + Áfa
(Br. 18.518 Ft)
Részletek
POE tápfeladó panel 24 port, rack
- Power Over Ethernet (POE)- Rack-be szerelhető- 24 árnyékolt portos passzív tápfeladó panel- 24 x RJ45 POE 10/100Mbps- 2.1/5.5 mm DC tápcsatlakozó aljzat és sorkapocs az eszköz hátulján található- 12-57 Volt 4,5(+), 7,8(-)- 650mA…
Ár: 15.163 Ft + Áfa
(Br. 19.257 Ft)
Részletek
PowerBeam M2 400 2.4GHz 18dBi kültéri AP/Kliens
Nagy adatátviteli sávszélességű, szűk nyílásszögű pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz 2.4 GHz-en. - Típus: PBE-M2-400- 2x2 MIMO AirMAX TDMA kliens- 40 cm-es…
Ár: 23.960 Ft + Áfa
(Br. 30.429 Ft)
Részletek
RouterBOARD 2011UiAS-2HnD-IN wireless router
11 portos, költséghatékony, wireless router, SFP porttal, 128MB RAM memóriával. - 5x Gigabit Ethernet port- 5x 10/100Mbps Ethernet port- 1x SFP port- 2.4 GHz (802.11b/g/n) dual chain rádió- 2x 4dBi…
Ár: 37.341 Ft + Áfa
(Br. 47.423 Ft)
Részletek
RouterBOARD 2011UiAS-IN router
11 portos, költséghatékony, beltéri router, SFP porttal, 128MB RAM memóriával. - 5x Gigabit Ethernet port- 5x 10/100Mbps Ethernet port- 1x SFP port- 1x microUSB port- LCD kijelző- 128MB DDR RAM…
Ár: 36.248 Ft + Áfa
(Br. 46.035 Ft)
Részletek
RouterBOARD 2011UiAS-RM router 1U rack
11 portos, költséghatékony, rackbe szerelhető router, SFP porttal, 128MB RAM memóriával. - 5x Gigabit Ethernet port- 5x 10/100Mbps Ethernet port- 1x SFP port- 1x microUSB port- LCD kijelző- 128MB DDR RAM memória- Atheros AR9344 600MHz CPU-…
Ár: 33.400 Ft + Áfa
(Br. 42.418 Ft)
Részletek
RouterBOARD cAP 2nD SOHO wireless Access Point
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4GHz-es, dual chain WiFi access point. 2 év garancia - Falra vagy álmennyezetbe szerelhető- Antennával…
Ár: 15.375 Ft + Áfa
(Br. 19.526 Ft)
Részletek
RouterBOARD cAP Lite 2nD SOHO wireless Access Point
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4GHz-es, kis méretű dual chain WiFi access point. 2 év garancia - Falra vagy álmennyezetbe szerelhető- Antennával…
Ár: 7.902 Ft + Áfa
(Br. 10.036 Ft)
Részletek
RouterBOARD hAP Lite SOHO wireless router
Kicsi, olcsó, "okos" és gyors! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló. Választható álló vagy fekvő kivitelben! Műszaki paramétereik megegyeznek. 2 év garancia - 4x…
Ár: 5.999 Ft + Áfa
(Br. 7.619 Ft)
Részletek
RouterBOARD hAP mini SOHO wireless router
Kicsi, olcsó, "okos" és gyors! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló. 2 év garancia - 3x 10/100Mbps Ethernet port- 2.4 GHz 802.11b/g/n dual chain 2x2 MIMO rádió- Beépített 1.5dBi…
Ár: 5.380 Ft + Áfa
(Br. 6.833 Ft)
Részletek
RouterBOARD LDF 5 kliens Level 3
Meglévő parabola tányérba építhető kültéri kliens eszköz. A felhasznált parabola bármilyen parabola antenna lehet, akár 100 cm-es TV ofszet is, a lényeg, hogy megfelelő fókuszpontba legyen elhelyezve. A parabola tükör felerősíti…
Ár: 12.468 Ft + Áfa
(Br. 15.834 Ft)
Részletek
RouterBOARD PowerBOX kültéri POE router
Kültéri, csőre szerelhető router 5 darab Ethernet porttal. Az Ethernet portok passzív POE kimenetekkel rendelkeznek más POE képes eszközök megtáplálására (pl. RBSXT kliens). - MikroTik RouterOS Level 4 licenc - 5x 10/100Mbps Ethernet…
Ár: 19.282 Ft + Áfa
(Br. 24.488 Ft)
Részletek
RouterBOARD wAP kültéri wireless Access Point
Kültéri, "okos", kompakt WiFi router. Udvarra, kerthelyiségbe, teraszra kiváló.   2 év garancia.   Választható fehér vagy fekete szín. Falfelületre,…
Ár: 13.591 Ft + Áfa
(Br. 17.261 Ft)
Részletek
TP-Link EAP110 300Mbps wireless AP
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4 GHz-es WiFi access point. - Falra vagy álmennyezetbe szerelhető- Antennával egybeépített elérési…
Ár: 11.199 Ft + Áfa
(Br. 14.223 Ft)
Részletek
TP-Link LS1005 10/100Mbps 5 portos switch
5 portos asztali switch.
Ár: 1.956 Ft + Áfa
(Br. 2.484 Ft)
Részletek
TP-Link LS1008 10/100Mbps 8 portos switch
8 portos asztali switch.
Ár: 2.466 Ft + Áfa
(Br. 3.132 Ft)
Részletek
TP-Link MC100CM 100Mbps médiakonverter (Multi-Mode)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 850 nm Átviteli táv max. 2 km Optikai kabel: 50/125 multi-mode Csatlakozó: SC, RJ45 …
Ár: 8.349 Ft + Áfa
(Br. 10.603 Ft)
Részletek
TP-Link MC110CS 100Mbps médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 1310 nm Átviteli táv max 20/40/60 km Optikai kabel: 9/125 single-mode Csatlakozó: SC,…
Ár: 8.415 Ft + Áfa
(Br. 10.687 Ft)
Részletek
TP-Link MC111CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC111CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon - A kábel másik végére az MC112CS kell - Max sebesség 100Mbps Full-Duplex - Hullámhossz:…
Ár: 9.118 Ft + Áfa
(Br. 11.580 Ft)
Részletek
TP-Link MC112CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC112CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon- A kábel másik végére az MC111CS kell- Max sebesség 100Mbps Full-Duplex- Hullámhossz: RX:…
Ár: 9.118 Ft + Áfa
(Br. 11.580 Ft)
Részletek