Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - 10g sfp

Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+
Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 16 magos CPU-val, 12 darab SFP és 1 darab SFP+ (10Gbit) porttal. 2 év garancia - Tilera Tile-Gx16 network CPU- 16 mag, 1200 MHz magonként- 12x SFP port- 1x SFP+…
Ár: 252.844 Ft + Áfa
(Br. 321.112 Ft)
Részletek
Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+
Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 36 magos CPU-val, SFP+ (10G) portokkal. Ráncfelvarrás után kapott M.2 foglalatot, type A USB csatlakozót és redundáns…
Ár: 370.372 Ft + Áfa
(Br. 470.372 Ft)
Részletek
Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben! Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 36 magos CPU-val, SFP+ (10G) portokkal, 8GB RAM memóriával. Ráncfelvarrás után…
Ár: 431.393 Ft + Áfa
(Br. 547.869 Ft)
Részletek
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben! Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 72…
Ár: 1.016.955 Ft + Áfa
(Br. 1.291.533 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS312-4C+8XG-RM 1U rack
A switch 4 darab SFP+ vagy 10Gbps sebességű ethernet combo és 8 darab 10Gbps ethernet porttal, valamint redundáns táplálási lehetőséggel rendelkezik. Gyors processzorával…
Ár: 196.700 Ft + Áfa
(Br. 249.809 Ft)
Részletek
EdgePoint EP-S16 kültéri POE switch
JELENLEG NEM KAPHATÓ! Menedzselhető, kültéri POE Layer2 switch 2 darab SFP+(10G) és 16 darab gigabit ethernet porttal - ARM Cortex-A9 400 MHz CPU - 256MB DDR3 RAM memória- 16 db 10/100/1000Mbps Ethernet…
Ár: 175.150 Ft + Áfa
(Br. 222.441 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 16 XG 12+4 port 10G switch, Rack
JELENLEG NEM KAPHATÓ! Menedzselhető, 12 darab SFP+ és 4 darab 10 Gigabites ethernet porttal. - Max 160Gbps adatáteresztő képesség- 12x SFP+ port (modul nélkül)- 4x 10 Gigabit ethernet port- Max.…
Ár: 226.541 Ft + Áfa
(Br. 287.707 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 8 port 150W Gigabit POE switch
JELENLEG NEM KAPHATÓ! Menedzselhető, 8 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 10Gbps adatáteresztő képesség- 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max.…
Ár: 72.269 Ft + Áfa
(Br. 91.782 Ft)
Részletek
QSFP+  direkt kábel 4x10G SFP+ 3 méter, MikroTik
Költséghatékony megoldás rövid távolságú QSFP+ és SFP+ portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen…
Ár: 19.965 Ft + Áfa
(Br. 25.356 Ft)
Részletek
QSFP+ modul Q+85MP01D (multi, 40G)
QSFP+ modul 4 független, full duplex 10Gbps-es csatornával, 40Gbps aggregált sebességgel
Ár: 18.902 Ft + Áfa
(Br. 24.006 Ft)
Részletek
RJ45 SFP 10/100/1000Mbit réz modul
Az S-RJ01 egy olyan modul, amit SFP portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, Gigabit ethernet portot kapunk. Kompatibilis a legtöbb Gigabit SFP porttal ellátott eszközzel. Nem kompatibilis a CRS226 és CRS210…
Ár: 8.895 Ft + Áfa
(Br. 11.297 Ft)
Részletek
RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5/5/10G réz modul
Az S+RJ10 egy olyan modul, amit SFP+ portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, Gigabit ethernet portot kapunk. CSAK SFP+ PORTBAN HASZNÁLHATÓ! - Marvell 88X3310P chipset- 10 Mbps, 100 Mbps, 1 Gbps, 2.5 Gbps, 5 Gbps, 10…
Ár: 20.104 Ft + Áfa
(Br. 25.532 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 modul XS+31LC10D (mono, 25G, 10km)
- Gyártó: MikroTik- Típus: XS+31LC10D- Single-mode (mono módus)- 1G / 10G / 25G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP / SFP+ / SFP28 portjába- Hullámhossz: 1310 nm- Átviteli táv max 10 km-…
Ár: 43.429 Ft + Áfa
(Br. 55.155 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC 2…
Ár: 17.266 Ft + Áfa
(Br. 21.928 Ft)
Részletek
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S+23LC10D, a másik oldalra S+32LC10D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a…
Ár: 110.791 Ft + Áfa
(Br. 140.705 Ft)
Részletek
TP-Link T1700X-16TS 10 darab 10 Gigabites és 4 SFP+ portos switch
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, nagyteljesítményű, ipari switch 10 GBase-T ethernet és SFP+ portokkal - 10x 10Gbps eth port (10GBase-T)- 4x SFP+ port-…
Ár: 449.086 Ft + Áfa
(Br. 570.339 Ft)
Részletek
Ubiquiti RJ45 SFP 10G réz modul
Az UF-RJ45-10G egy olyan modul, amit SFP+ portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, 10 Gigabit ethernet portot kapunk.
Ár: 25.662 Ft + Áfa
(Br. 32.591 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul pár UF-SM-10G-S (single, 10G, kék+piros)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1270nm (kék), a másik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1330nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt.   - Adatátvitel: 10G - Single…
Ár: 69.322 Ft + Áfa
(Br. 88.039 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-MM-10G (multi, 10G)
- Multi-mode- 10G SFP+- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: RX/TX 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 6.599 Ft + Áfa
(Br. 8.381 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-SM-10G (mono, 10G)
  - Gyártó: Ubiquiti - Típus: UF-SM-10G - Single-mode (mono módus) - 10G SFP+ transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Duplex LC
Ár: 17.524 Ft + Áfa
(Br. 22.255 Ft)
Részletek
Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal
Ubiquiti OLT fejegység. 2 darab 10Gbps SFP porttal csatlakozhat a hálózathoz, amit 8 darab passzív PON porttá alakít. Ezt további passzív elosztókkal (1:4, 1:8, 1:16) oszthatjuk szét az előfizetők felé vagy epíthetünk gyors optikai…
Ár: 358.330 Ft + Áfa
(Br. 455.079 Ft)
Részletek
UniFiSwitch  8 port 150W Gigabit POE switch
JELENLEG NEM KAPHATÓ! Menedzselhető, 8 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 10Gbps adatáteresztő képesség- 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max.…
Ár: 67.399 Ft + Áfa
(Br. 85.597 Ft)
Részletek
UniFiSwitch 16 XG 12+4 port 10G switch, Rack
JELENLEG NEM KAPHATÓ! Nagy teljesítményű, menedzselhető switch. 12 darab SFP+ portjával további switcheket lehet összekötni, képes kiterjedt hálózatokat kezelni.
Ár: 195.304 Ft + Áfa
(Br. 248.036 Ft)
Részletek
UniFiSwitch 24 port PRO Gigabit switch Gen2
Menedzselhető, 24 portos, Gigabites switch 2 darab 10Gbps SFP+ porttal. - 24x Gigabit Ethernet port- 2x 10Gbps SFP+ port (modul nélkül)- Link aggregáció- Színes érintőkijelző- Max.…
Ár: 148.000 Ft + Áfa
(Br. 187.960 Ft)
Részletek