Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - 2000

12V DC tápegység ALIX.1E/APU alaplaphoz
- Bemenet: 100-240V AC, 47-63 Hz - Kimenet: 12 V DC, 2000mA - A DC tápcsatlakozó mérete: 5.5/2.5 mm - ALIX.1E és APU alaplapokhoz
Ár: 2.128 Ft + Áfa
(Br. 2.703 Ft)
Részletek
Cambium ePMP 2000 rádió, GPS
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben! - Frekvencia: 5150 - 5970 MHz- Csatorna szélesség: 5/10/20/40 MHz- 802.3.af szabvány POE támogatás- 100/1000 Mbps ethernet port- Kimenő…
Ár: 176.426 Ft + Áfa
(Br. 224.061 Ft)
Részletek
Cambium ePMP 2000 smart antenna 5GHz
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben! Kiegészítit a szektor antennát, de nem helyettesíti.
Ár: 114.701 Ft + Áfa
(Br. 145.670 Ft)
Részletek
Cambium ePMP 2000 szektor 5GHz 90/120°
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben! - Duál polarizáció- Nyereség: 18 dBi- 2 darab RP-SMA dugó
Ár: 62.265 Ft + Áfa
(Br. 79.077 Ft)
Részletek
E2000/APC SingleMode optikai pigtail kábel 2m
- E2000/APC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 2.509 Ft + Áfa
(Br. 3.186 Ft)
Részletek
E2000/APC toldó SM
- E2000/APC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 2.419 Ft + Áfa
(Br. 3.072 Ft)
Részletek
Optikai 19" kihúzható patch panel, 1U, 24xSC, LC duplex, E2000 toldó s
- Kihúzható, 19" RACK-be szerelhető optikai patch panel - 1U magas - 24x SC vagy LC duplex vagy E2000 toldó számára
Ár: 12.350 Ft + Áfa
(Br. 15.685 Ft)
Részletek
Optikai 19" patch panel elolap 1U 12xSC, LC, E2000
Előlap az optikai tálcához  12 szimplex port (szimplex SC, duplex LC, MTRJ, Euro2000) 1U magas Fekete
Ár: 1.926 Ft + Áfa
(Br. 2.446 Ft)
Részletek
Optikai 19" patch panel előlap 1U 24xSC, LC, E2000
Előlap az optikai tálcához 24 szimplex port (szimplex SC, duplex LC, MTRJ, Euro2000) 1U magas Fekete
Ár: 2.229 Ft + Áfa
(Br. 2.831 Ft)
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 1 szálas SM, Braun Group
- 1 darab 9/125um (G652D) optikai szál- 2x 0.58mm KFRP merevítő szál- 2x 3mm átmérő- 50N tartós feszítő vagy 100N maximális húzó erő- Fehér színű- Beltéri…
Ár: 45 Ft + Áfa
(Br. 57 Ft)
Részletek
Optikai patch E2000-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú
Ár: 9.100 Ft + Áfa
(Br. 11.557 Ft)
Részletek
Sonoff S26 WiFi SMART SOCKET 10A (Type F)
- eWeLink mobil app segítségével távolról vezérlhető- 90-250V AC- Maximális terhelhetőség: 2200W- Wifi: 802.11b/g/n- IFTTT kompatibilis Tabletre vagy okostelefonra feltelepített…
Ár: 5.169 Ft + Áfa
(Br. 6.565 Ft)
Részletek
Sonoff SV Safe Voltage WiFi Relay 10A
Egy csatornás kis feszültségű WiFi relé. DC 5-24V-os áram forrásról működik. Az ingyenes eWeLink alkalmazáson keresztül Android és iOS készülékekről…
Ár: 2.585 Ft + Áfa
(Br. 3.283 Ft)
Részletek
Telefon vezeték, 4 eres, fehér
- 100 méteres tekercs- 4 eres- Fehér szín
Ár: 3.360 Ft + Áfa
(Br. 4.267 Ft)
Egységár: 30 Ft +Áfa/m
Részletek
TP-Link M7200  4G LTE mobil Wifi router
4G LTE képes mobil WiFi router, beépített akkumulátorral. Utazáshoz, szabadtéri programokhoz kiváló megoldás. - 3G/4G modem FDD/TDD-LTE támogatással-…
Ár: 19.701 Ft + Áfa
(Br. 25.020 Ft)
Részletek