Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - 31dlc10d

SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+31DLC10D- Single-mode (mono módus)- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 41.410 Ft + Áfa
(Br. 52.591 Ft)
Részletek