Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - 4 port ethernet

S/FTP kábel CAT.7 fali, Belden 1885ENH, halogénmentes
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1885ENH- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 7 mm +/- 0,3 mm- S/FTP CAT.7-…
Ár: 235 Ft + Áfa
(Br. 298 Ft)
Egységár: 235 Ft +Áfa/méter
Részletek
S/FTP kábel CAT.7 fali, Belden 1885ENH, halogénmentes, 500 méter
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1885ENH- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 8 mm +/- 0,3 mm- S/FTP CAT.7-…
Ár: 91.500 Ft + Áfa
(Br. 116.205 Ft)
Egységár: 183 Ft +Áfa/méter
Részletek
S/FTP kábel CAT.7A fali, Belden 1886ENH, halogénmentes
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1886ENH- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 7.5 mm +/- 0,3 mm- S/FTP CAT.7A- fali kábel (tömör belső erek)- LSNH (Low Smoke Non-Halogen)…
Ár: 224 Ft + Áfa
(Br. 284 Ft)
Egységár: 224 Ft +Áfa/méter
Részletek
S/FTP kábel CAT.7A fali, Belden 1886ENH, halogénmentes, 305 méter
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1886ENH- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 7.5 mm +/- 0,3 mm- S/FTP…
Ár: 59.475 Ft + Áfa
(Br. 75.533 Ft)
Egységár: 195 Ft +Áfa/méter
Részletek
TP-Link CAP300-Outdoor 300Mbps Wireless AP
Kültéren, kinti publikus helyeken stb. kiválóan alkalmazható 2.4 GHz-es WiFi access point. - Kültéri HotSpot megoldás- 802.11n/g/b 2,4GHz 2x2 MiMo- 2 darab 5dBi külső kültéri antenna- 1 darab 10/100 Mbps ethernet port
Ár: 15.680 Ft + Áfa
(Br. 19.914 Ft)
Részletek
TP-Link EAP110 300Mbps wireless AP
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4 GHz-es WiFi access point. - Falra vagy álmennyezetbe szerelhető- Antennával egybeépített elérési…
Ár: 9.999 Ft + Áfa
(Br. 12.699 Ft)
Részletek
TP-Link EAP110-Outdoor 300Mbps kültéri wireless AP
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4 GHz-es WiFi access point. - Kültéri HotSpot megoldás- 802.11n/g/b 2,4GHz 2x2 MiMo- 2 darab 5dBi külső kültéri antenna- 1 darab 10/100 Mbps ethernet port
Ár: 14.184 Ft + Áfa
(Br. 18.014 Ft)
Részletek
TP-Link EAP225 dual band AC1200 gigabites wireless AP
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4 és 5 GHz-es WiFi access point. - Falra vagy álmennyezetbe szerelhető- Antennával egybeépített…
Ár: 22.590 Ft + Áfa
(Br. 28.689 Ft)
Részletek
TP-Link EAP225-Outdoor AC1200 MU-MiMo Wireless AP
Kültéri MU-MiMo, 2.4 GHz és 5GHz-es WiFi access point. Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható. Sok felhaználós környezetben ideális választás. - Kültéri HotSpot megoldás- 802.11a/b/g/n/ac 2x2 MiMo- 2…
Ár: 23.070 Ft + Áfa
(Br. 29.299 Ft)
Részletek
TP-Link EAP245 dual band AC1750 gigabites wireless AP
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4 és 5 GHz-es WiFi access point. - Falra vagy álmennyezetbe szerelhető- Antennával egybeépített elérési pont- 802.11a/b/g/n (2.4GHz és 5GHz 3x3 MIMO)- 1x Gigabit…
Ár: 27.828 Ft + Áfa
(Br. 35.342 Ft)
Részletek
TP-Link EAP330 dual band AC1900 gigabites wireless AP
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható access point. Egyszerre képes 2,4 és 5GHz-en működni, valamint BSA (Band Steering Automatically) képessége lehetővé teszi az 5 GHz-képes eszközöket erre a…
Ár: 49.275 Ft + Áfa
(Br. 62.579 Ft)
Részletek
TP-Link MC200CM Gigabit médiakonverter (MM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Csak Gigabites Ethernet portra csatlakoztatható! - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 0,5 km -…
Ár: 10.383 Ft + Áfa
(Br. 13.186 Ft)
Részletek
TP-Link RE200 AC750 wireless range extender
Lefedettségnövelő, megnöveli a már meglévő WiFi jelerősségét, így a hatótávot is. - Kompakt méret- Könnyen konfigurálható, akár 1 gombnyomással- IEEE 802.11a/b/g/n/ac kompatibilis (2,4 és 5 GHz)- 1x 10/100/1000 Mbps Ethernet port
Ár: 7.157 Ft + Áfa
(Br. 9.089 Ft)
Részletek
TP-Link T1600G-28PS 24+4 portos Gigabit POE switch
24 Gigabit és 4 SFP portos asztali vagy rackbe szerelhető switch, aminek a 24 ethernet portján szabványos POE+ (Power Over Ethernet Plus) kimenet is van. IP kamerák, AP-k, IP telefonok távtáplálására kiválóan alkalmas. - 24 darab…
Ár: 80.987 Ft + Áfa
(Br. 102.853 Ft)
Részletek
TP-Link T1700X-16TS 10 darab 10 Gigabites és 4 SFP+ portos switch
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, nagyteljesítményű, ipari switch 10 GBase-T ethernet és SFP+ portokkal - 10x 10Gbps eth port (10GBase-T)- 4x SFP+ port-…
Ár: 354.840 Ft + Áfa
(Br. 450.647 Ft)
Részletek
TP-Link TG-3468 Gigabit PCI Express ethernet adapter
- 32-bit PCIe adapter - 10/100/1000Mbps RJ45 port - Wake-on-LAN - Full Duplex és Half Duplex transzfer módok - Windows 7(32/64bits),Windows Vista(32/64 bits),Window XP(32/64bits) támogatás
Ár: 2.785 Ft + Áfa
(Br. 3.537 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SF1005P 5 portos 10/100Mb POE switch
5 portos asztali switch, melynek 4 portján szabványos POE (Power Over Ethernet 802.3af) kimenet is van.
Ár: 9.999 Ft + Áfa
(Br. 12.699 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SF1008P 4+4 portos 10/100Mb POE switch
8 portos asztali switch, melynek 4 portján szabványos POE (Power Over Ethernet 802.3af) kimenet is van.
Ár: 12.999 Ft + Áfa
(Br. 16.509 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SG1005P 5 portos Gigabit POE switch
5 portos, Gigabites asztali switch, melynek 4 portján szabványos POE (Power Over Ethernet 802.3af) kimenet is van.
Ár: 13.412 Ft + Áfa
(Br. 17.033 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SG1008P 4+4 portos Gigabit POE switch
8 Gigabit portos asztali switch, melynek 4 portján szabványos POE (Power Over Ethernet) kimenet is van. 5 év garancia.
Ár: 16.414 Ft + Áfa
(Br. 20.846 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SG108PE 4+4 portos Gigabit Easy Smart POE switch
8 Gigabit portos asztali POE switch, melynek 4 portján szabványos POE+ (Power Over Ethernet Plus) kimenet is van. 48 Voltos IP kamerák, IP telefonok távtáplálására kiválóan alkalmas.
Ár: 18.511 Ft + Áfa
(Br. 23.509 Ft)
Részletek
TP-Link TL-WA801ND 300Mbit AccessPoint/Kliens POE
Tudja a kliens módot, rá tud csatlakozni meglévő WiFi hálózatra, amelyet továbbítani tud vezetékesen (kliens mód), vagy vezeték nélkül (jelismétlő/repeater). Access Point, Kliens, Repeater (WDS/Universal), Bridge, Multi-SSID…
Ár: 7.444 Ft + Áfa
(Br. 9.454 Ft)
Részletek
UAP-AC-LITE UniFi Access Point, AC Lite
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4 és 5GHz-es WiFi access point. - Kis méret 160 x 31.45 mm- Falra vagy álmennyezetbe szerelhető- Antennával egybeépített elérési pont- 802.11a/b/g/n/ac- 1x Gigabit…
Ár: 24.522 Ft + Áfa
(Br. 31.143 Ft)
Részletek
UAP-AC-LITE-5 UniFi Access Point, AC Lite, 5-ös csomag
5 darab UniFi egy csomagban, tápegység nélkül. Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4 és 5GHz-es WiFi access point. TÁPEGYSÉG NEM…
Ár: 110.195 Ft + Áfa
(Br. 139.948 Ft)
Részletek