Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - 40 km

METZ UD404 rozsdamentes U elem 400mm dobozhoz
- U elem, szekrények dobozok egyszerű rögzítéséhez- 400mm hossz, 4db 11x25mm lyukméret- Rozsdamentes acél
Ár: 2.013 Ft + Áfa
(Br. 2.557 Ft)
Részletek
MikroTik quickMOUNT PRO LHG műanyag konzol
RouterBOARD LHG rögzítésére szánt műanyag konzol, 140°-ban forgatható és billenthető, ezzel biztosítva az eszköz pontos pozicionálását. A konzol erős, anvilNITE…
Ár: 2.382 Ft + Áfa
(Br. 3.025 Ft)
Részletek
MikroTik quickMOUNT PRO műanyag konzol
Elsősorban a RouterBOARD SXT eszközök rögzítésére szánt műanyag konzol 140°-ban forgatható és billenthető, ezzel biztosítva az eszköz pontos…
Ár: 2.475 Ft + Áfa
(Br. 3.143 Ft)
Részletek
TP-Link MC110CS 100Mbps médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 1310 nm Átviteli táv max 20/40/60 km Optikai kabel: 9/125 single-mode Csatlakozó: SC,…
Ár: 9.509 Ft + Áfa
(Br. 12.076 Ft)
Részletek