Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - 50 400

FTP kábel CAT.6 fali, Belden 7860NBH, 500 méter
- 500 méter fadobon- Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 7860NBH- 4x2xAWG23- FTP CAT.6 árnyékolt érpárok- Fali kábel (tömör, réz belső erek)- Halogénmentes és alacsony füstkibocsájtású köpeny (LSNH)- szürke színű
Ár: 85.000 Ft + Áfa
(Br. 107.950 Ft)
Egységár: 170 Ft +Áfa/méter
Részletek
METZ Doboztartó H elem 500x400-as fémszekrényhez
Rozsdamentes, kültéri acél tartó az XBS 500x400-as fémszekrényhez
Ár: 4.200 Ft + Áfa
(Br. 5.334 Ft)
Részletek
MikroTik dipol omni antenna 2.4GHz 5dBi RPSMA
Kültéri, dipol körsugárzó antenna 2.4 GHz-re. - RPSMA dugó koax csatlakozó - Frekvenciatartomány: 2400 - 2500 MHz - Nyereség: 5dBi - Hossz: 147 mm - Kültéri,…
Ár: 1.549 Ft + Áfa
(Br. 1.967 Ft)
Részletek
N aljzat H1000/RF400 krimpelhető
- N aljzat - H500, H1000, RF400 méretű kábelekre - aranyozott tüske - teflon szigetelés - Frekvencia tartomány: 0-11GHz - krimpelhető
Ár: 700 Ft + Áfa
(Br. 889 Ft)
Részletek
N dugó H1000/RF400 krimpelhető, ÚJ!
- Új! Szorosabban illeszkedő krimpgyűrű! - Krimpelhető N dugó - aranyozott tüske - teflon szigetelés - Frekvencia tartomány: 0-11GHz - H–500, H-1000, RF400-as kábelekhez
Ár: 678 Ft + Áfa
(Br. 861 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN204 MM Belden
- 4x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 170 Ft + Áfa
(Br. 216 Ft)
Egységár: 170 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN208 MM Belden
- 8x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 228 Ft + Áfa
(Br. 290 Ft)
Egységár: 228 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN212 MM Belden
-12x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 287 Ft + Áfa
(Br. 364 Ft)
Egységár: 287 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN804 SM Belden
- 4x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi…
Ár: 145 Ft + Áfa
(Br. 184 Ft)
Egységár: 145 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN808 SM Belden
- 8x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi…
Ár: 172 Ft + Áfa
(Br. 218 Ft)
Egységár: 172 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSND08 MM Belden
- 8x 50/125um, OM3 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 390 Ft + Áfa
(Br. 495 Ft)
Egységár: 390 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOVN824 SM Belden
- 24x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 7,8 mm- kültéri, UV álló- max. 5000N pillanatnyi húzószilárdság- max. 2500N állandó húzószilárdság
Ár: 299 Ft + Áfa
(Br. 380 Ft)
Egységár: 299 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GUSN808 SM Belden, halogénmentes
- 8x 9/125um szállal- SM, monomódusú- Központi Loose Tube- Rágcsálóvédett, halogénmentes burkolat- Átmérő: 5,8 mm- Zselével töltött, víz…
Ár: 208 Ft + Áfa
(Br. 264 Ft)
Részletek
Optikai kábel GUSN812 SM Belden, halogénmentes
- 12x 9/125um szállal- SM, monomódusú- Központi Loose Tube- Rágcsálóvédett, halogénmentes burkolat- Átmérő: 5,8 mm- Zselével töltött, víz…
Ár: 235 Ft + Áfa
(Br. 298 Ft)
Részletek
Optikai kábel GUSND08 MM Belden, halogénmentes OM3
- 8x 50/125um OM3 szállal- MM, multimódusú- Központi Loose Tube- Rágcsálóvédett, halogénmentes burkolat- Átmérő: 5,8 mm- Zselével töltött, víz…
Ár: 368 Ft + Áfa
(Br. 467 Ft)
Részletek
Optikai kábel GUSND12 MM Belden, halogénmentes OM3
- 12x 50/125um OM3 szállal- MM, multimódusú- Központi Loose Tube- Rágcsálóvédett, halogénmentes burkolat- Átmérő: 5,8 mm- Zselével töltött, víz…
Ár: 505 Ft + Áfa
(Br. 641 Ft)
Részletek
S/FTP kábel CAT.7 fali, Belden 1885ENH, halogénmentes, 500 méter
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1885ENH- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 8 mm +/- 0,3 mm- S/FTP CAT.7-…
Ár: 91.500 Ft + Áfa
(Br. 116.205 Ft)
Egységár: 183 Ft +Áfa/méter
Részletek
Shelly H&T WiFi Humidity and Temperature Sensor
 WiFi hőmérséklet és páratartalom érzékelő.A Shelly felhő szolgáltatásával működik. Páratartalom mérés tartománya –…
Ár: 7.950 Ft + Áfa
(Br. 10.097 Ft)
Részletek
Sonoff TH10 Smart Switch 10A
Sonoff TH10, 230V/10A vezérlő hőmérséklet és páratartalom érzékelő bemenettel Sonoff TH10 vezetéknélküli 230V/10A kapcsolóKülön AM2301 hőmérséklet…
Ár: 3.589 Ft + Áfa
(Br. 4.558 Ft)
Részletek
Sonoff TH16 Smart Switch 15A
Sonoff TH16, 230V/10A vezérlő hőmérséklet és páratartalom érzékelő bemenettel Sonoff TH10 vezetéknélküli 230V/15A kapcsolóKülön AM2301 hőmérséklet…
Ár: 4.205 Ft + Áfa
(Br. 5.340 Ft)
Részletek
SuperRange5 400mW Mini-PCI
- SR5 - 802.11a; 5.8 GHz - 400mW teljesítmény - U.FL és MMCX antenna csatlakozás - Atheros 5004 chipset - MMCX pigtail használatával érhető el a legjobb teljesítmény.
Eredeti ár: 22.500 Ft + Áfa
(Br. 28.575 Ft)
Akciós ár: 9.990 Ft + Áfa
(Br. 12.687 Ft)
Részletek
XBS Fém elosztószekrény, 400x300x150 mm, IP66
XBS Fém elosztószekrény, 400x300x150 mm, IP66,Szerelőlappal
Ár: 15.813 Ft + Áfa
(Br. 20.083 Ft)
Részletek
XBS Fém elosztószekrény, 500x400x150 mm, IP66
XBS Fém elosztószekrény, 500x400x150 mm, IP66,Szerelőlappal
Ár: 19.667 Ft + Áfa
(Br. 24.977 Ft)
Részletek
XBS Fém elosztószekrény, 500x400x200 mm, IP66
XBS Fém elosztószekrény, 500x400x200 mm, IP66,Szerelőlappal
Ár: 20.544 Ft + Áfa
(Br. 26.091 Ft)
Részletek