Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - Optikai patch ST-ST 50/125 duplex 2m

Optikai patch kábel ST-ST duplex 50/125um OM2 (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- ST-ST duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú- 2m hosszú
Ár: 2.352 Ft + Áfa
(Br. 2.987 Ft)
Részletek