Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - Optikai toldó LC/UPC SingleMode SM DX duplex

Optikai toldó LC/UPC SingleMode SM  DX duplex
- LC-LC duplex monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 300 Ft + Áfa
(Br. 381 Ft)
Részletek