Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - UBIQUITI switch

Ubiquiti 48V / 18V POE adapter 802.3af, beltéri
48V/18V beltéri átalakító, bármely POE-s eszköz megtáplálását lehetővé teszi az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen, ugyanis a 48V-on kisebb…
Ár: 6.367 Ft + Áfa
(Br. 8.086 Ft)
Részletek
Ubiquiti 48V / 18V POE adapter 802.3af, kültéri
48V/18V kültéri átalakító, bármely POE-s eszköz megtáplálását lehetővé teszi az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen, ugyanis a…
Ár: 6.619 Ft + Áfa
(Br. 8.406 Ft)
Részletek
Ubiquiti 48V / 24V Gigabit POE adapter 802.3af, beltéri
48V/24V beltéri átalakító, bármely UBNT POE-s eszköz megtáplálását lehetővé teszi az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen, ugyanis a 48V-on kisebb az…
Ár: 6.975 Ft + Áfa
(Br. 8.858 Ft)
Részletek
Ubiquiti 48V / 24V Gigabit POE adapter 802.3af, kültéri
48V/24V kültéri átalakító, bármely UBNT POE-s eszköz megtáplálását lehetővé teszi az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen, ugyanis a 48V-on kisebb…
Ár: 7.440 Ft + Áfa
(Br. 9.449 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM OM3, duplex, 0.5 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 0,5 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 1.663 Ft + Áfa
(Br. 2.112 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM OM3, duplex, 1 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 1 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 1.830 Ft + Áfa
(Br. 2.324 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM OM3, duplex, 2 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 2 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 2.239 Ft + Áfa
(Br. 2.844 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM OM3, duplex, 3 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 3 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 2.751 Ft + Áfa
(Br. 3.494 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM OM3, duplex, 5 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 5 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 3.139 Ft + Áfa
(Br. 3.987 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-MM-10G (multi, 10G)
- Multi-mode- 10G SFP+- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: RX/TX 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 7.260 Ft + Áfa
(Br. 9.220 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-SM-10G (mono, 10G)
  - Gyártó: Ubiquiti - Típus: UF-SM-10G - Single-mode (mono módus) - 10G SFP+ transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Duplex LC
Ár: 15.508 Ft + Áfa
(Br. 19.695 Ft)
Részletek