Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - base 2

D-Link DES-3200-10 8x10/100+2SFP Layer2 Managed Switch
Új, nem használt! - 8x 10/100Base-TX Fast Ethernet port- 1x Combo 1000Base-T/SFP ports- 1x SFP port- Web, telnet, CLI konfigurálás
Eredeti ár: 58.072 Ft + Áfa
(Br. 73.751 Ft)
Akciós ár: 39.900 Ft + Áfa
(Br. 50.673 Ft)
Részletek
EasyBracket 912 adapter
Az EasyBracket 912 adapter segítségével lehetőség van a RouterBOARD BaseBox kültéri rádiók közvetlen összeszerelése az Ubiquiti AirMax szektor antennákkal. Anyaga kiváló minőségű ABS műanyag.
Ár: 628 Ft + Áfa
(Br. 798 Ft)
Részletek
RouterBOARD BaseBox2 bázis, Level 4
Nagyteljesítményű RB912UAG-2HPnD alaplap kültéri házban, 2.4 GHz-es 2x2 MIMO rádióval, AP szoftverrel.- Atheros AR9342 600MHz network CPU- 1 Gigabit Ethernet port- 1 miniPCI-express- 1 USB 2.0 port
Ár: 36.500 Ft + Áfa
(Br. 46.355 Ft)
Részletek
RouterBOARD BaseBox5 bázis, Level 4
Nagyteljesítményű RB912UAG-5HPnD alaplap kültéri házban, 5GHz-es 2x2 MIMO rádióval, AP szoftverrel. - Atheros AR9342 600MHz network CPU- 1 Gigabit Ethernet port- 1 miniPCI-express- 1 USB 2.0 port
Ár: 36.470 Ft + Áfa
(Br. 46.317 Ft)
Részletek
S/FTP kábel CAT.6A fali, Belden 10GXE02
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 10GXE02- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 7.5 mm +/- 0,3 mm- S/FTP…
Ár: 397 Ft + Áfa
(Br. 504 Ft)
Részletek
S/FTP kábel CAT.6A fali, Belden 2202ENH
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 2202ENH- Érpáronként plusz árnyékolás- 4x2xAWG23 tömör réz- Külső…
Ár: 381 Ft + Áfa
(Br. 484 Ft)
Részletek
S/FTP kábel CAT.6A fali, Belden 2202ENH, 500 méter
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 2202ENH- Érpáronként plusz árnyékolás- 4x2xAWG23 tömör réz- Külső…
Ár: 152.500 Ft + Áfa
(Br. 193.675 Ft)
Egységár: 305 Ft +Áfa/méter
Részletek
S/FTP kábel CAT.7 fali, Belden 1885ENH, halogénmentes
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1885ENH- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 7 mm +/- 0,3 mm- S/FTP CAT.7-…
Ár: 310 Ft + Áfa
(Br. 394 Ft)
Részletek
S/FTP kábel CAT.7 fali, Belden 1885ENH, halogénmentes, 500 méter
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1885ENH- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 8 mm +/- 0,3 mm- S/FTP CAT.7-…
Ár: 124.000 Ft + Áfa
(Br. 157.480 Ft)
Egységár: 248 Ft +Áfa/méter
Részletek
S/FTP kábel CAT.7A fali, Belden 1886ENH, halogénmentes
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1886ENH- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 7.5 mm +/- 0,3 mm- S/FTP…
Ár: 318 Ft + Áfa
(Br. 404 Ft)
Részletek
S/FTP kábel CAT.7A fali, Belden 1886ENH, halogénmentes, 500 méter
10GBase-T (10 Gigabit Ethernet) alkalmazásra. - Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1886ENH- Halogénmentes- Dupla árnyékolás- 4x2xAWG23- Átmérő: 7.5 mm +/- 0,3 mm- S/FTP…
Ár: 128.500 Ft + Áfa
(Br. 163.195 Ft)
Egységár: 257 Ft +Áfa/méter
Részletek
Shelly áramváltó szenzor 120A ShellyEM/3EM-hez
Vezetékre húzható áramváltó Shelly EM és a Shelly 3EM fogyasztásmérőkhöz. (A Shelly EM egyfázisú fogyasztásmérő külön rendelhető…
Ár: 5.823 Ft + Áfa
(Br. 7.395 Ft)
Részletek
Shelly áramváltó szenzor 50A ShellyEM/3EM-hez
Vezetékre húzható áramváltó Shelly EM és a Shelly 3EM fogyasztásmérőkhöz. (A Shelly EM egyfázisú fogyasztásmérő külön rendelhető…
Ár: 4.327 Ft + Áfa
(Br. 5.495 Ft)
Részletek
Sonoff RM433 BASE Fali tartó RM433-hoz
Fali tartó a Sonoff RM433 RF (rádiófrekvenciás) 8 gombos távirányítóhoz.
Ár: 1.469 Ft + Áfa
(Br. 1.866 Ft)
Részletek
TP-Link MC100CM 100Mbps médiakonverter (Multi-Mode)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 850 nm …
Ár: 10.933 Ft + Áfa
(Br. 13.885 Ft)
Részletek
TP-Link MC110CS 100Mbps médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 1310 nm …
Ár: 11.348 Ft + Áfa
(Br. 14.412 Ft)
Részletek
TP-Link MC111CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC111CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon - A kábel…
Ár: 9.696 Ft + Áfa
(Br. 12.314 Ft)
Részletek
TP-Link MC112CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC112CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon- A kábel…
Ár: 9.696 Ft + Áfa
(Br. 12.314 Ft)
Részletek
TP-Link MC200CM Gigabit médiakonverter (MM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Csak Gigabites Ethernet portra csatlakoztatható! - Max. sebesség…
Ár: 12.172 Ft + Áfa
(Br. 15.458 Ft)
Részletek
TP-Link MC210CS Gigabit médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. Single-mode (monomódusú) - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex…
Ár: 12.172 Ft + Áfa
(Br. 15.458 Ft)
Részletek
TP-Link T1700X-16TS 10 darab 10 Gigabites és 4 SFP+ portos switch
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, nagyteljesítményű, ipari switch 10 GBase-T ethernet és SFP+ portokkal - 10x 10Gbps eth port (10GBase-T)- 4x SFP+ port-…
Ár: 449.086 Ft + Áfa
(Br. 570.339 Ft)
Részletek
Wemos D1 Mini Dual Base V1.0.0
Dupla bővítő pajzs a Wemos D1 mini ESP8266/ESP32 fejlesztő lapkákhoz. Wemos pajzsok egyszerű csatlakoztatásához.     A készlet tartalma: 4db rövid tüskés…
Ár: 610 Ft + Áfa
(Br. 775 Ft)
Részletek
Wemos D1 Mini Tripler Base V1.0.0
Tripla bővítő pajzs a Wemos D1 mini ESP8266 fejlesztő lapkákhoz. Wemos pajzsok egyszerű csatlakoztatásához.   A modulhoz a csatlakozósorokat hozzá kell forrasztani! A készlet…
Ár: 1.085 Ft + Áfa
(Br. 1.378 Ft)
Részletek