Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - cap ap

AirPrism szektor 5GHz 3x30° HD
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben! Kiváló zajvédelem és koncentrált…
Ár: 129.644 Ft + Áfa
(Br. 164.648 Ft)
Részletek
EdgeRouter Infinity
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 16 magos CPU-val és 8 darab SFP+ porttal. - 16 magos 1.8GHz MIPS64 CPU- Hardveres…
Ár: 443.226 Ft + Áfa
(Br. 562.897 Ft)
Részletek
EdgeSwitch Fiber 12 SFP portos Gigabit switch
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 12 darab SFP és 4 darab Gigabites ethernet porttal. - Max 16Gbps adatáteresztő képesség- 8x SFP port 100/1000Mbps…
Ár: 63.641 Ft + Áfa
(Br. 80.824 Ft)
Részletek
Fémgallér RouterBOARD SXT klienshez (SXT-CPE)
Az alumínium gallér kisebb zavarást biztosít a RouterBOARD SXT kliensek számára. Az alábbi eszközökre ajánlott: RBSXT-5nDr2 (Lite 5)RBSXT-2nDr2 (Lite 2)RBSXT-5HPnDRBSXTG-5HPacDRBSXT5HacD2n (Lite 5 ac)
Ár: 4.420 Ft + Áfa
(Br. 5.613 Ft)
Részletek
FTP kábel CAT.5E fali, Belden 1633ENH, halogénmentes, 305 méter
- Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1633ENH- Halogénmentes- 4x2xAWG24- FTP CAT.5E- Árnyékolt- fali kábel (tömör belső erek)- LSNH (Low Smoke Nono-Halogen) burkolat, beltéri- Kék színű
Ár: 44.835 Ft + Áfa
(Br. 56.940 Ft)
Egységár: 147 Ft +Áfa/méter
Részletek
FTP kábel CAT.5E fali, kültéri, feszítőszálas, 305 méter
- Kiváló minőség!- 1,5mm acél feszítőszál- 4x2xAWG24 (0,51mm)- FTP CAT.5E- Árnyékolt- Fali kábel (tömör belső erek)- Kültéri, UV stabil PE burkolat
Ár: 35.380 Ft + Áfa
(Br. 44.933 Ft)
Egységár: 116 Ft +Áfa/méter
Részletek
FTP kábel CAT.6 fali, Belden 7860NBH halogénmentes
- Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 7860NBH- 4x2xAWG23- FTP CAT.6 árnyékolt érpárok- Fali kábel (tömör, réz belső erek)- Halogénmentes és alacsony füstkibocsájtású köpeny (LSNH)- szürke színű
Ár: 219 Ft + Áfa
(Br. 278 Ft)
Egységár: 219 Ft +Áfa/méter
Részletek
FTP kábel CAT.6 fali, Belden 7860NBH, 500 méter
- 500 méter fadobon- Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 7860NBH- 4x2xAWG23- FTP CAT.6 árnyékolt érpárok- Fali kábel (tömör, réz belső erek)- Halogénmentes és alacsony füstkibocsájtású köpeny (LSNH)- szürke színű
Ár: 85.000 Ft + Áfa
(Br. 107.950 Ft)
Egységár: 170 Ft +Áfa/méter
Részletek
FTP kábel CAT.6A fali, Belden 10GXE01
Kiárusítás: A kábel a következő darabokban érhető el: 1 darab 4 m1 darab 14 m
Ár: 132 Ft + Áfa
(Br. 168 Ft)
Egységár: 132 Ft +Áfa/méter
Részletek
Jirous JRC-35 MIMO parabola antenna 5GHz 35dBi
Dupla poláros parabola antenna nagy távolságú 5 GHz-es pont-pont kapcsolatokhoz. A csomagolás 1 db antennát tartalmaz. Nyereség: 35 dBiÁtmérő: 120 cm A 2x2 MIMO-s MikroTik, Ubiquiti, Mimosa, Cambium, InfiNet konnektoros eszközeihez…
Ár: 165.586 Ft + Áfa
(Br. 210.294 Ft)
Részletek
MikroTik 5V, 5Watt DC tápegység MikroUSB
Micro USB csatlakozós tápegység a hAP lite, hAP mini és a cAP lite táplálásához.
Ár: 1.830 Ft + Áfa
(Br. 2.324 Ft)
Részletek
MikroTik PWR-LINE AP wireless Access Point
Wifis powerline adapter Mikrotik level 4 RoueterOS-el. A falban futó 230 Voltos vezetékeket használja az összeköttetéshez. Nagyon hasznos vastag falaknál, beton födémnél vagy…
Ár: 11.000 Ft + Áfa
(Br. 13.970 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN204 MM Belden
- 4x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 170 Ft + Áfa
(Br. 216 Ft)
Egységár: 170 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN208 MM Belden
- 8x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 228 Ft + Áfa
(Br. 290 Ft)
Egységár: 228 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN212 MM Belden
-12x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 287 Ft + Áfa
(Br. 364 Ft)
Egységár: 287 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN804 SM Belden
- 4x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi…
Ár: 145 Ft + Áfa
(Br. 184 Ft)
Egységár: 145 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN808 SM Belden
- 8x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi…
Ár: 172 Ft + Áfa
(Br. 218 Ft)
Egységár: 172 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSND08 MM Belden
- 8x 50/125um, OM3 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 390 Ft + Áfa
(Br. 495 Ft)
Egységár: 390 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOVN824 SM Belden
- 24x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 7,8 mm- kültéri, UV álló- max. 5000N pillanatnyi húzószilárdság- max. 2500N állandó húzószilárdság
Ár: 299 Ft + Áfa
(Br. 380 Ft)
Egységár: 299 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai patch kábel SC-LC duplex 50/125um (multimódusú) 2m, OM3
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú- OM3 (10GBASE)- 2m hosszú
Ár: 2.366 Ft + Áfa
(Br. 3.005 Ft)
Részletek
Optikai Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um (STEEL BOX)
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:16 osztás- Acél dobozban- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 6.919 Ft + Áfa
(Br. 8.787 Ft)
Részletek
Optikai Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um (STEEL BOX)
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:4 osztás- Acél dobozban- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 2.580 Ft + Áfa
(Br. 3.277 Ft)
Részletek
Optikai Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um (STEEL BOX)
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:8 osztás- Acél dobozban- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 3.940 Ft + Áfa
(Br. 5.004 Ft)
Részletek
PowerBeam M5 620 5GHz 29dBi kültéri AP/Kliens
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben! Nagy sávszélességű és nagy távolságú, szűk nyílásszögű pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz. - Típus: PBE-M5-620- 2x2…
Ár: 57.205 Ft + Áfa
(Br. 72.650 Ft)
Részletek