Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - g65

Optikai kábel FTTH drop 1 szálas SM, Braun Group
- 1 darab 9/125um (G652D) optikai szál- 2x 0.58mm KFRP merevítő szál- 2x 3mm átmérő- 50N tartós feszítő vagy 100N maximális húzó erő- Fehér színű- Beltéri…
Ár: 45 Ft + Áfa
(Br. 57 Ft)
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 2 szálas SM, Nextra
- 2 db 9/125um optikai szál- FTTH előfizetői bekötőkábel- Öntartó, 2 darab GFRP feszítő szál a légi bekötéshez- További 1db 0,8mm acél szál-…
Ár: 59 Ft + Áfa
(Br. 75 Ft)
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 4 szálas SM, Nextra
- 4 db 9/125um optikai szál- FTTH előfizetői bekötőkábel- Öntartó, 2 darab GFRP feszítő szál a légi bekötéshez- További 1db 1,2mm acél szál-…
Ár: 88 Ft + Áfa
(Br. 112 Ft)
Részletek
UFiber Splitter 1-16
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:16 osztás- Acél dobozban- G657A1 kábel- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 8.465 Ft + Áfa
(Br. 10.751 Ft)
Részletek
UFiber Splitter 1-32
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:32 osztás- Acél dobozban- G657A1 kábel- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 14.813 Ft + Áfa
(Br. 18.813 Ft)
Részletek
UFiber Splitter 1-4
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:4 osztás- Acél dobozban- G657A1 kábel- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 3.386 Ft + Áfa
(Br. 4.300 Ft)
Részletek
UFiber Splitter 1-8
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:8 osztás- Acél dobozban- G657A1 kábel- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 4.526 Ft + Áfa
(Br. 5.748 Ft)
Részletek