Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - gsm

E2000/APC SingleMode optikai pigtail kábel 2m
- E2000/APC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 2.509 Ft + Áfa
(Br. 3.186 Ft)
Részletek
IP Power GSM 230V hálózati elosztó 5G10A
- 5db 230V-os, GSM-ről kapcsolható hálózati aljzat, elosztó- 19" RACK-be szerelhető- Szünetmentesített tápellátás a GSM számára
Ár: 53.087 Ft + Áfa
(Br. 67.420 Ft)
Részletek
Külső jármű antenna LTE/UMTS/GPS 2x300cm SMA dugó
Kültéri, 2 külön antennát tartalmaz. 1 LTE/UMTS/GSM és 1 aktív GPS/LNA antennát. - LTE/UMTS: 3 dBi- GPS/LNA 28 dBi (Tápfesz igény 2.2-5V DC). - Kábelhossz: 2x 300 cm- Csatlakozó: SMA dugó- Méret: 50 x 48 mm
Ár: 13.327 Ft + Áfa
(Br. 16.925 Ft)
Részletek
Külső jármű antenna LTE/UMTS/GPS/WiFi 3x300cm SMA
Kültéri, 3 külön antennát tartalmaz. 1 LTE/UMTS/GSM, 1 2,4GHz-es WIFI és 1 aktív GPS/LNA antennát. - LTE/UMTS: 2 dBi- WIFI: 3 dBi- GPS/LNA 28 dBi (Tápfesz igény 2.2-5V DC). - Kábelhossz: 3x 300 cm- Csatlakozó: SMA dugó- Méret: 50 x 48…
Ár: 16.498 Ft + Áfa
(Br. 20.952 Ft)
Részletek
Külső jármű antenna LTE/UMTS/GSM 2x300cm SMA dugó
Kültéri, LTE MIMO antenna 3 méter kábellel - LTE/UMTS: 1 dBi- Kábelhossz: 2x 300 cm- Csatlakozó: SMA dugó- Csavarral rögzíthető- Méret: 77.3 x 65.5 mm
Ár: 19.540 Ft + Áfa
(Br. 24.816 Ft)
Részletek
LAN controller Relay board, 1-es
1 db relay, kivezetett sorkapcsokkal LAN és GSM Controllerhez realy: 240V/16A  (NO, NC, N)Tápfeszültség: 12V (8,4-28V)
Ár: 1.203 Ft + Áfa
(Br. 1.528 Ft)
Részletek
LAN controller Relay board, 5-ös
- LAN Controller HW2.5 vagy GSM Controller kiegészítő- 5 db relay, 4 db szalagkábelről és 1 db tranzisztor kimenetről vezérelhető- realy: 16A/250V AC, 16A/24V DC- 10 cm-es szalag kábel tartozék-…
Ár: 4.648 Ft + Áfa
(Br. 5.903 Ft)
Részletek
LC/UPC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 671 Ft + Áfa
(Br. 852 Ft)
Részletek
LK 1wire splitter RJ11+4db sorkapocs DS18B20-hoz
Segítségével LAN Controllerhez és GSM Controllerhez négy DS18B20 hőmérő köthető
Ár: 939 Ft + Áfa
(Br. 1.193 Ft)
Részletek
LK 1wire/IC2 splitter 8db RJ11/RJ12 szenzorhoz
- Segítségével LAN Controllerhez és GSM Controllerhez több DS18B20 hőmérő köthető- Elosztó 1wire jelekhez- RJ11/RJ12 csatlakozó- DIN sínre szerelhető- 1 méter RJ12-RJ12 kábel
Ár: 1.446 Ft + Áfa
(Br. 1.836 Ft)
Részletek
LK ACS709 -75A to +75A áram mérő szenzor 2199
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- Méréstartomány: -75A és +75A között - maximum 48V-os renszerekhez!
Ár: 3.382 Ft + Áfa
(Br. 4.295 Ft)
Részletek
LK ACS711ex -15,5A to +15,5A áram mérő szenzor 2452
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- Méréstartomány: -15,5A és +15,5A között- maximum 48V-os renszerekhez!
Ár: 1.590 Ft + Áfa
(Br. 2.019 Ft)
Részletek
LK ACS711ex -31A to +31A áram mérő szenzor 2453
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- Méréstartomány: -31A és +31A között- maximum 48V-os renszerekhez!
Ár: 1.590 Ft + Áfa
(Br. 2.019 Ft)
Részletek
LK DHT22 hőmérséklet és páratartalom szenzor
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- Méréstartomány: hőmérséklet: -40° to 125°C; Páratartalom: 0%-100%
Ár: 2.128 Ft + Áfa
(Br. 2.703 Ft)
Részletek
LK DS18B20 hőmérséklet szenzor RJ11 vezetékkel 1wire
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- több szenzor esetén splitter szükséges- -50 - 125 °C tartomány
Ár: 1.058 Ft + Áfa
(Br. 1.344 Ft)
Részletek
LK DS18B20 vízálló hőmérséklet szenzor + 1m kábel
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- vízálló kivitel- -50 - 125 °C tartomány
Ár: 1.042 Ft + Áfa
(Br. 1.323 Ft)
Részletek
LK DS18B20 vízálló hőmérséklet szenzor + 3m kábel
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- vízálló kivitel- -50 - 125 °C tartomány
Ár: 1.417 Ft + Áfa
(Br. 1.800 Ft)
Részletek
LK DS18B20+ hőmérséklet szenzor 1wire
- 1wire hőmérséklet szenzor - LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- -50 - 125 °C tartomány- pontosság : 0,5K- a gyártói linken a leírás
Ár: 683 Ft + Áfa
(Br. 867 Ft)
Részletek
LK PT1000 hőmérséklet szenzor 150 cm vezetékkel
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- PT1000 analóg hőmérséklet szenzor- 1,5 m kábel- -40 tól 180 °C méréstartomány- átmérő: 5 mm- hossz: 50 mm
Ár: 2.392 Ft + Áfa
(Br. 3.038 Ft)
Részletek
PCB antenna LTE/UMTS/GSM/WiFi 10cm U.FL
- Nyereség: 2,14 dBi- Kábelhossz: 10 cm- Csatlakozó: U.FL/IPEX- Méret: 113 x 8.5 mm
Ár: 3.036 Ft + Áfa
(Br. 3.856 Ft)
Részletek
PCB antenna LTE/UMTS/GSM/WiFi 12cm U.FL
- Nyereség: 2,14 dBi - Kábelhossz: 12 cm - Csatlakozó: U.FL/IPEX - Méret: 4 x 105 x 52 mm - Beépíthető, felületre ragasztható
Ár: 3.349 Ft + Áfa
(Br. 4.253 Ft)
Részletek
SC/APC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
Optikai pigtail 2m-es kiszerelés SC/APC csatlakozóval 9/125 mono módusú üvegszállal
Ár: 650 Ft + Áfa
(Br. 826 Ft)
Részletek
SC/UPC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- SC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 638 Ft + Áfa
(Br. 810 Ft)
Részletek
ST SingleMode optikai pigtail kábel 2m
- ST monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 703 Ft + Áfa
(Br. 893 Ft)
Részletek