Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - io modul

Compex WLE200NX 802.11a/b/g/n MiniPCI-express rádió
MiniPCI-express rádió modul RouterBOARD alaplapokhoz. - IEEE 802.11a/b/g/n (2.4GHz és 5GHz) - Kimenő teljesítmény max 18dBm@802.11a / 20dBm MIMO aggregate - Max 300Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO támogatás - 2x U.FL koax csatlakozó
Ár: 8.122 Ft + Áfa
(Br. 10.315 Ft)
Részletek
DR-UPS40 szünetmentes modul, DIN
- DIN sínre szerelhető szünetmentes modul - 24 Voltos rendszerekhez, max. 40 Amper áramerősségig  - Párhuzamosan köthető a DC tápegységhez - Akkumulátor töltő funkció - Polaritás védelem, beépített akku teszt…
Ár: 12.130 Ft + Áfa
(Br. 15.405 Ft)
Részletek
EdgeSwitch Fiber 12 SFP portos Gigabit switch
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 12 darab SFP és 4 darab Gigabites ethernet porttal. - Max 16Gbps adatáteresztő képesség- 8x SFP port 100/1000Mbps…
Ár: 73.739 Ft + Áfa
(Br. 93.649 Ft)
Részletek
LK széndioxid szenzor
Intelligens infravörös gázérzékelő modul Lan Controller V3 -hoz
Ár: 16.071 Ft + Áfa
(Br. 20.410 Ft)
Részletek
NodeMCU-ESP-32S WiFi+BT IoT dev.board
Espressif ESP-WROOM-32 modullal szerelt 802.11 b/g/n WiFi and Bluetooth 4.0 LE catlakozással rendelkező fejlesztőmodul. 2x19 pin GPIO, Analog bemenetek (ADC), UART, I2C, VP/VN protokolok. USB: 1x micro USB port Méretek: 49.5 x 26 mm
Ár: 2.430 Ft + Áfa
(Br. 3.086 Ft)
Részletek
Qubino Flush PWM Thermostat Z-Wave Plus
A Qubino PWM termosztát ideális a padlófűtési rendszerek vezérlésére. A modul PWM technológiá alkalmaz. A kis méretének köszönhetően szinte mindenhol fel lehet szerelni, például egy fali dobozban. Egy digitális érzékelőn…
Ár: 20.821 Ft + Áfa
(Br. 26.443 Ft)
Részletek
Qubino Flush RGBW Dimmer Z-Wave Plus LED világítás szín- és fényerő szabályozó
A Qubino RGBW Dimmer az RGB / RGBW szalagok és LED szalagok vagy izzók vezérlésére szolgál, hogy számtalan színválasztékot hozzon létre, és 5 különleges jelenethatást (óceán, villám, szivárvány, hó és nap) tartalmaz.  A modul…
Ár: 18.469 Ft + Áfa
(Br. 23.456 Ft)
Részletek
R52HnD MiniPCI High Power 802.11a/b/g/n
Mini-PCI rádió modul RouterBOARD alaplapokhoz. - IEEE 802.11a/b/g/n (2.4GHz vagy 5GHz)- Kimenő teljesítmény: max 400mW- AR9220 chipset- 2x2 MIMO támogatás- 2x MMCX koax csatlakozó
Ár: 14.784 Ft + Áfa
(Br. 18.776 Ft)
Részletek
Raspberry Pi 3 Model B+ single board computer
A Raspberry Pi egy kompakt számítógép kártya, amely végtelen lehetőségeket kínál. Egyszerűen csak csatlakoztassa TV-jét, billentyűzetét, egerét és a…
Ár: 13.284 Ft + Áfa
(Br. 16.871 Ft)
Részletek
Raspberry Pi Camera Module V2
Raspberry Pi HD kamera modul V2 A Raspberry Pi High Definition (HD) Kamera  Raspberry Pi modulhoz csatlakoztathatóAz imx219PQ képérzékelő a Sony-tól származik. Funkciók és előnyök: Kiváló minőségű képekNagy adatátviteli…
Ár: 10.718 Ft + Áfa
(Br. 13.612 Ft)
Részletek
Raspberry Pi Case Black/Grey műanyag ház RBI Pi3 B+
Hivatalos tok Raspberry Pi 3 B alaplaphoz A ház moduláris felépítésű, 5 darabból áll, amelyek a szerszámok és a csavarok nélkül könnyen bepattinthatók.  Főbb jellemzők és előnyök • Raspberry pi 3 típusú B fejlesztőpanellel…
Ár: 3.114 Ft + Áfa
(Br. 3.955 Ft)
Részletek
Raspberry Pi Case Red/White műanyag ház RBI Pi3 B+
Hivatalos tok Raspberry Pi 3 B alaplaphoz A ház moduláris felépítésű, 5 darabból áll, amelyek a szerszámok és a csavarok nélkül könnyen bepattinthatók.  Főbb jellemzők és előnyök • Raspberry pi 3 típusú B fejlesztőpanellel…
Ár: 3.102 Ft + Áfa
(Br. 3.940 Ft)
Részletek
Raspberry Pi PiNoIR Camera V2
Raspberry PiNoIR HD kamera modul V2 A Pi NoIR megegyezik a standard kameramodullal, de infravörös szűrő nélkül. A Raspberry Pi High Definition (HD) Kamera  Raspberry Pi modulhoz csatlakoztathatóAz imx219PQ képérzékelő a Sony-tól…
Ár: 10.741 Ft + Áfa
(Br. 13.641 Ft)
Részletek
RouterBOARD 260GS SOHO switch
MikroTik SwitchOS operációs rendszerrel ellátott 5+1 Gigabit portos SOHO switch, műanyag dobozban. - 5x Gigabit Ethernet port - 1x SFP port (SFP modul nélkül) - AR8327 Atheros Switch Chip - Tápegység tartozék
Ár: 11.743 Ft + Áfa
(Br. 14.914 Ft)
Részletek
RouterBOARD 260GSP SOHO POE switch
MikroTik SwitchOS operációs rendszerrel ellátott 5+1 Gigabit portos SOHO switch, műanyag dobozban, passzív POE kimenetekkel. - 5x Gigabit Ethernet port - 1x SFP port (SFP modul nélkül) - AR8327 Atheros Switch Chip - 24V, 2.5A DC…
Ár: 14.999 Ft + Áfa
(Br. 19.049 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router…
Ár: 20.864 Ft + Áfa
(Br. 26.497 Ft)
Részletek
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S+23LC10D, a másik oldalra S+32LC10D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 10G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router SFP…
Ár: 98.045 Ft + Áfa
(Br. 124.517 Ft)
Részletek
Sonoff BASIC WiFi Smart Switch ESP8266 10A
Sonoff Basic belépő szintű WiFi okos otthon relé. Egyszerűen a 220V-os áram forrás és fogyasztó közé kell kötni mint egy kapcsolót.Az ingyenes eWeLink alkalmazáson keresztül Android és iOS készülékekről vezérelhető.ESP8266…
Ár: 2.486 Ft + Áfa
(Br. 3.157 Ft)
Részletek
Sonoff DUAL 2 Channel Smart WiFi Switch ESP8266 2x10A
Sonoff DUAL egy két csatornás WiFi okos otthon relé. Egyszerűen a 220V-os áram forrás és fogyasztó közé kell kötni mint egy kapcsolót.Az ingyenes eWeLink alkalmazáson keresztül Android és iOS készülékekről vezérelhető.ESP8266…
Ár: 4.581 Ft + Áfa
(Br. 5.818 Ft)
Részletek
Sonoff POW R2 Power mesure WiFi Smart Switch ESP8266 15A
A Sonoff Pow R2 egy WiFi intelligens kapcsoló, amely lehetővé teszi a készülék távolról történő kezelését, vezérlését, valamint az…
Ár: 4.346 Ft + Áfa
(Br. 5.519 Ft)
Részletek
Sonoff S55 Waterproof Wi-Fi Aljzat max 16A
Az ingyenes eWeLink alkalmazáson keresztül Android és iOS készülékekről vezérelhető. ESP8266 modullal szerelt. Soros kommunikációval cserélhető firmware. (pl. Tasmota,…
Ár: 5.656 Ft + Áfa
(Br. 7.183 Ft)
Részletek
Sonoff SV Safe Voltage WiFi Relay 10A
Egy csatornás kis feszültségű WiFi relé. DC 5-24V-os áram forrásról működik. Az ingyenes eWeLink alkalmazáson keresztül Android és iOS készülékekről…
Ár: 2.585 Ft + Áfa
(Br. 3.283 Ft)
Részletek
TTGO ESP32 D1 MINI V2 WiFi+BT dev.board
Az ESP32 modulra épülő TTGO lapka egyszerű, olcsó wifi és bluetooth kapcsolatra képes IoT eszköz alapját képezi.A micro USB porton, soros kommunikációval feltöltött…
Ár: 2.990 Ft + Áfa
(Br. 3.797 Ft)
Részletek
TTGO ESP32-WROVER-B PSRAM BLE WiFi dev.board
Az ESPRESSIF-WROVER-B 240MHz Xtensa® modulra épülő TTGO lapka egyszerű, olcsó wifi és bluetooth kapcsolatra képes IoT eszköz alapját képezi.A micro USB porton, soros…
Ár: 4.800 Ft + Áfa
(Br. 6.096 Ft)
Részletek