Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - kábel sin

LAN controller Relay board, 4-es, LED, LK V3-hoz
- LAN Controller V3 kiegészítő- 4 db relay (NO, NC, N)- realy: 230V/10A- 10 cm-es szalag kábel- DIN sínre szerelhető- Meghúzott állapotról LED visszajelzés
Ár: 6.425 Ft + Áfa
(Br. 8.160 Ft)
Részletek
LC/UPC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 1.5m hosszú
Ár: 559 Ft + Áfa
(Br. 710 Ft)
Részletek
SC/APC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
Optikai pigtail 1.5m-es kiszerelés SC/APC csatlakozóval 9/125 mono módusú üvegszállal
Ár: 572 Ft + Áfa
(Br. 726 Ft)
Részletek
SC/UPC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- SC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 1.5m hosszú
Ár: 559 Ft + Áfa
(Br. 710 Ft)
Részletek
ST SingleMode optikai pigtail kábel 1.5m
- ST monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 1.5m hosszú
Ár: 953 Ft + Áfa
(Br. 1.210 Ft)
Részletek
TP-Link FC311A-2 WDM SM Gbit Eth. Media Converter
WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a hálózati kommunikációt az eszközpárjával. - Átvitel 1 szálon- A kábel…
Ár: 7.844 Ft + Áfa
(Br. 9.962 Ft)
Részletek
TP-Link FC311B-2 WDM SM Gbit Eth. Media Converter
WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a hálózati kommunikációt az eszközpárjával. - Átvitel 1 szálon- A kábel…
Ár: 7.844 Ft + Áfa
(Br. 9.962 Ft)
Részletek
TP-Link MC110CS 100Mbps médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 1310 nm …
Ár: 11.901 Ft + Áfa
(Br. 15.114 Ft)
Részletek
TP-Link MC111CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC111CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon - A kábel…
Ár: 10.170 Ft + Áfa
(Br. 12.916 Ft)
Részletek
TP-Link MC112CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC112CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon- A kábel…
Ár: 10.170 Ft + Áfa
(Br. 12.916 Ft)
Részletek
TP-Link MC210CS Gigabit médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. Single-mode (monomódusú) - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex…
Ár: 12.172 Ft + Áfa
(Br. 15.458 Ft)
Részletek
X-Tech  6U fali rack szekrény, 450 mm mély
- 19" egyrészes rack szekrény- 6U magas 450mm mély 600mm széles- 2 darab első hátsó sín- Kábelvezető nyílások alul felül- Tetőventillátor kiépíthetőség- Sötét szürke szín- IP20 védelem
Ár: 45.795 Ft + Áfa
(Br. 58.160 Ft)
Részletek
X-Tech  9U fali rack szekrény, 450 mm mély
- 19" egyrészes rack szekrény- 9U magas 450mm mély 600mm széles- 2 darab első hátsó sín- Kábelvezető nyílások alul felül- Tetőventillátor kiépíthetőség- Sötét szürke szín- IP20 védelem
Ár: 51.980 Ft + Áfa
(Br. 66.015 Ft)
Részletek