Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - kábel sm 12

E2000/APC SM 9/125 optikai pigtail kábel 0,9.mm 1.5M
- E200/APC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 1.5m hosszú
Ár: 2.769 Ft + Áfa
(Br. 3.517 Ft)
Részletek
FTP kábel CAT.5E fali, Belden 1633ENH, halogénmentes, 305 méter
- Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1633ENH- Halogénmentes- 4x2xAWG24- FTP CAT.5E- Árnyékolt- fali kábel (tömör belső erek)- LSNH (Low Smoke Nono-Halogen) burkolat, beltéri-…
Ár: 51.850 Ft + Áfa
(Br. 65.850 Ft)
Egységár: 170 Ft +Áfa/méter
Részletek
Jirous JPA-9 panel antenna 2.4GHz 9dBi + 3 méter kábel
- 3 méter RPSMA dugó végű koax kábellel - Nyereség: 9dBi - Nyílásszög: 65° - Méret: 123x123x13mm - Választható csőre vagy falra szerelhető kivitel - Kiváló minőség!
Ár: 4.588 Ft + Áfa
(Br. 5.827 Ft)
Részletek
LC/UPC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 1.5m hosszú
Ár: 466 Ft + Áfa
(Br. 592 Ft)
Részletek
LK DS18B20 vízálló hőmérséklet szenzor + 1m kábel
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- vízálló kivitel- -50 - 125 °C tartomány
Ár: 1.177 Ft + Áfa
(Br. 1.495 Ft)
Részletek
LK DS18B20 vízálló hőmérséklet szenzor + 3m kábel
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- vízálló kivitel- -50 - 125 °C tartomány
Ár: 1.601 Ft + Áfa
(Br. 2.033 Ft)
Részletek
MikroTik mANT30-PA parabola antenna 5GHz 30dBi Precíziós
  - Precízen állítható konzol - Duplex antennafej - Frekvencatart.: 4.7-5.875 GHz - Nyereség: 30dBi - Nyílásszög: 3° - Tükörméret: 70cm - 2db RP-SMA aljzat csatlakozó - 2db 50cm FlexGuide kábel tartozék - Tömeg: 5.7 kg
Ár: 56.500 Ft + Áfa
(Br. 71.755 Ft)
Részletek
MikroTik MMCX - RPSMA aljzat pigtail 25 cm
- MMCX - RPSMA aljzat (beépíthető)- 25 cm hosszú- kis veszteségű RG316 LowLoss kábellel- 6GHz-ig ajánlott!- MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz
Ár: 2.442 Ft + Áfa
(Br. 3.101 Ft)
Részletek
Optikai kábel 48x 9/125um SM Lapos kivitel
- 2x24 9/125um szállal- SM, monomódusú- Loose Tube - Kültéri, UV álló- 2500N húzószilárdság- Méretek: 12.5 x 5.5 mm
Ár: 449 Ft + Áfa
(Br. 570 Ft)
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 1 szálas SM, Braun Group
- 1 darab 9/125um (G652D) optikai szál- 2x 0.58mm KFRP merevítő szál- 2x 3mm átmérő- 50N tartós feszítő vagy 100N maximális húzó erő- Fehér színű- Beltéri…
Ár: 45 Ft + Áfa
(Br. 57 Ft)
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 2 szálas SM
- 2 db 9/125um optikai szál - FTTx előfizetői bekötőkábel- öntartó, külön feszítő szál a légi bekötéshez- további 2db acél szál a…
Ár: 72 Ft + Áfa
(Br. 91 Ft)
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 2 szálas SM, Nextra
- 2 db 9/125um optikai szál- FTTH előfizetői bekötőkábel- Öntartó, 2 darab GFRP feszítő szál a légi bekötéshez- További 1db 0,8mm acél szál-…
Ár: 76 Ft + Áfa
(Br. 97 Ft)
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 4 szálas SM, Optro-Net
- 4 db 9/125um optikai szál- FTTH előfizetői bekötőkábel- Öntartó, 2 darab GFRP feszítő szál a légi bekötéshez- További 1db 1,2mm acél szál-…
Ár: 110 Ft + Áfa
(Br. 140 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN804 SM Belden
- 4x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi…
Ár: 178 Ft + Áfa
(Br. 226 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN808 SM Belden
- 8x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi…
Ár: 201 Ft + Áfa
(Br. 255 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN812 SM Belden
- 12x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi…
Ár: 286 Ft + Áfa
(Br. 363 Ft)
Részletek
Optikai kábel GUSN804 SM Belden
- 4x 9/125um szállal- SM, monomódusú- Központi Loose Tube- Rágcsálóvédett, halogénmentes burkolat- Átmérő: 5,8 mm- Zselével töltött, víz…
Ár: 195 Ft + Áfa
(Br. 248 Ft)
Részletek
Optikai kábel GUSN808 SM Belden, halogénmentes
- 8x 9/125um szállal- SM, monomódusú- Központi Loose Tube- Rágcsálóvédett, halogénmentes burkolat- Átmérő: 5,8 mm- Zselével töltött, víz…
Ár: 233 Ft + Áfa
(Br. 296 Ft)
Részletek
Optikai kábel GUSN812 SM Belden, halogénmentes
- 12x 9/125um szállal- SM, monomódusú- Központi Loose Tube- Rágcsálóvédett, halogénmentes burkolat- Átmérő: 5,8 mm- Zselével töltött, víz…
Ár: 273 Ft + Áfa
(Br. 347 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel  LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.683 Ft + Áfa
(Br. 2.137 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 6.158 Ft + Áfa
(Br. 7.821 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 6.246 Ft + Áfa
(Br. 7.932 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 6.335 Ft + Áfa
(Br. 8.045 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 6.512 Ft + Áfa
(Br. 8.270 Ft)
Részletek