Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - lcs 2

Fibertechnic kábelcső kifejtő elosztószerelvény
- Loose Tube típusú kábelek csöveinek a szétválasztásához használható fém szerelvény- OR-5 vagy OR-8 típusú 19" RACK előlapokra szerelhető- Maximum 12 csöves kábel osztható benne szét- A tömszelence 10-14mm közötti optikai…
Ár: 6.418 Ft + Áfa
(Br. 8.151 Ft)
Részletek
Optikai patch E2000-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú
Ár: 9.100 Ft + Áfa
(Br. 11.557 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel  LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.229 Ft + Áfa
(Br. 2.831 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 3.349 Ft + Áfa
(Br. 4.253 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.341 Ft + Áfa
(Br. 2.973 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.699 Ft + Áfa
(Br. 3.428 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 3.091 Ft + Áfa
(Br. 3.926 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.072 Ft + Áfa
(Br. 2.631 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.218 Ft + Áfa
(Br. 2.817 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.789 Ft + Áfa
(Br. 3.542 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-LC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 3.573 Ft + Áfa
(Br. 4.538 Ft)
Részletek
Rack szekrény 19" egyrészes fali 4U+2U/150
Kis mélységű, rack-be szerelhető eszközök számára, pl. POE panel, switch, Patch panel. Falra szerelhető, fehér színű. A kis méret és a 6 unitos tároló kapacitás ideálissá teszi kamerák, hotspot-ok és irodák szekrényének. A…
Ár: 25.736 Ft + Áfa
(Br. 32.685 Ft)
Részletek
RouterBOARD 951G-2HnD SOHO wireless router
Kicsi, olcsó, "okos" és gyors wifi router! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló. Gigabit portos. 2 év garancia. - 2.4 GHz high power rádió (802.11b/g/n)- 5x Gigabit Ethernet port- 1x USB 2.0…
Ár: 22.615 Ft + Áfa
(Br. 28.721 Ft)
Részletek
RouterBOARD 951Ui-2HnD SOHO wireless router
Kicsi, olcsó, és "okos" wifi router! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló. Nagy teljesítményű WiFi rádióval. 2 év garancia - 2.4 GHz high power rádió…
Ár: 16.465 Ft + Áfa
(Br. 20.911 Ft)
Részletek
RouterBOARD hAP Lite SOHO wireless router
Kicsi, olcsó, "okos" és gyors! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló. Választható álló vagy fekvő kivitelben! Műszaki paramétereik megegyeznek. 2 év garancia - 4x…
Ár: 5.999 Ft + Áfa
(Br. 7.619 Ft)
Részletek
RouterBOARD hAP mini SOHO wireless router
Kicsi, olcsó, "okos" és gyors! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló. 2 év garancia - 3x 10/100Mbps Ethernet port- 2.4 GHz 802.11b/g/n dual chain 2x2 MIMO rádió- Beépített 1.5dBi…
Ár: 5.380 Ft + Áfa
(Br. 6.833 Ft)
Részletek
RouterBOARD hAP SOHO wireless router
Kicsi, olcsó, "okos" és gyors! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló.   2 év garancia   - 5x 10/100 Ethernet port - 2.4 GHz 802.11b/g/n dual chain (2x2 MIMO) rádió - 1x USB port…
Ár: 11.997 Ft + Áfa
(Br. 15.236 Ft)
Részletek
RouterBOARD hEX Lite SOHO router
Kicsi, olcsó és "okos" vezetékes router! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló.   2 év garancia   - 5x 10/100Mb Ethernet port - MikroTik RouterOS Level 4 licenc - Az eszközt 12V DC…
Ár: 12.758 Ft + Áfa
(Br. 16.203 Ft)
Részletek
RouterBOARD hEX POE Lite SOHO router
Kicsi, olcsó és "okos"! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló. USB porttal és passzív POE kimenetekkel rendelkezik más POE képes eszközök megtáplálására. - MikroTik Level 4 licenc - 1x USB 2.0 port - 5x 10/100Mb árnyékolt…
Ár: 16.205 Ft + Áfa
(Br. 20.580 Ft)
Részletek
RouterBOARD LDF 2 kliens Level 3
Meglévő parabola tányérba építhető kültéri kliens eszköz 2,4GHz-re. A felhasznált parabola bármilyen parabola antenna lehet, akár 100 cm-es TV ofszet is, a lényeg, hogy…
Ár: 13.395 Ft + Áfa
(Br. 17.012 Ft)
Részletek
RouterBOARD LDF 5 kliens Level 3
Meglévő parabola tányérba építhető kültéri kliens eszköz. A felhasznált parabola bármilyen parabola antenna lehet, akár 100 cm-es TV ofszet is, a lényeg, hogy megfelelő fókuszpontba legyen elhelyezve. A parabola tükör felerősíti…
Ár: 12.468 Ft + Áfa
(Br. 15.834 Ft)
Részletek
TTGO ESP32 D1 MINI V2 WiFi+BT dev.board
Az ESP32 modulra épülő TTGO lapka egyszerű, olcsó wifi és bluetooth kapcsolatra képes IoT eszköz alapját képezi.A micro USB porton, soros kommunikációval feltöltött…
Ár: 2.990 Ft + Áfa
(Br. 3.797 Ft)
Részletek
TTGO ESP32-WROVER-B PSRAM BLE WiFi dev.board
Az ESPRESSIF-WROVER-B 240MHz Xtensa® modulra épülő TTGO lapka egyszerű, olcsó wifi és bluetooth kapcsolatra képes IoT eszköz alapját képezi.A micro USB porton, soros…
Ár: 4.800 Ft + Áfa
(Br. 6.096 Ft)
Részletek
UAP-AC-M UniFi Access Point, AC Mesh
Otthon, irodában és kültéren egyaránt kiválóan alkalmazható 2.4 és 5GHz-es WiFi access point. Időjárásálló kialakításánál fogva…
Ár: 29.999 Ft + Áfa
(Br. 38.099 Ft)
Részletek