Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - mikrotik 10g

Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN asztali/rack switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott kompakt, költséghatékony asztali router, amelynek a 10 SFP és 1 SFP+ portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe. - 1x Gigabit Ethernet port- 10x 1G SFP port- 1x 10G SFP+ port- LCD kijelző-…
Ár: 70.071 Ft + Áfa
(Br. 88.990 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 17.104 Ft + Áfa
(Br. 21.722 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+31DLC10D- Single-mode (mono módus)- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 41.410 Ft + Áfa
(Br. 52.591 Ft)
Részletek