Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - mikrotik switch

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S asztali
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali méretű, 5 SFP és 1 combo portos switch. - 5x SFP port - 1x combo port Gigabit Ethernet/SFP- 1x RJ45 soros port- QCA8511 400 MHz CPU- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- 128MB RAM memória- Tápegység…
Ár: 15.998 Ft + Áfa
(Br. 20.317 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN wireless asztali switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott kompakt, költséghatékony vezeték nélküli asztali router, amelynek a sok Gigabit Ethernet portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe. -…
Ár: 39.990 Ft + Áfa
(Br. 50.787 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN asztali switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali switch. - 8x Gigabit Ethernet port- 4x SFP port - 1x RJ45 soros port- QCA8511-AL1C 400 MHz CPU- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- 128MB RAM memória
Ár: 34.999 Ft + Áfa
(Br. 44.449 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN asztali/RACK POE switch
8 Gigabit Ethernet portos POE switch, amely rendelkezik még 4 db SFP porttal is. - Passzív POE és 802.3af/at POE/POE+ támogatás- 28 Volt 3,4 Amper DC tápegység tartozék- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- Rackbe is szerelhető Az eszköz…
Ár: 45.782 Ft + Áfa
(Br. 58.143 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN wireless asztali switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott, vezeték nélküli asztali router, amelynek a sok Gigabit Ethernet portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe. - Beépített 2.4GHz b/g/n…
Ár: 60.899 Ft + Áfa
(Br. 77.342 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-IN asztali switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali router, amelynek a sok Gigabit Ethernet portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe.  - 24x Gigabit Ethernet port - 1x SFP port  - 1x RJ45 soros port
Ár: 53.029 Ft + Áfa
(Br. 67.347 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN asztali/rack switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott kompakt, költséghatékony asztali router, amelynek a 10 SFP és 1 SFP+ portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe. - 1x Gigabit Ethernet port- 10x 1G SFP port- 1x 10G SFP+ port- LCD kijelző-…
Ár: 59.889 Ft + Áfa
(Br. 76.059 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN asztali
MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott asztali Dual-Boot-os switch. A switch 4 darab SFP+ és 1 darab 10/100/1000Mbps sebességű ethernet porttal, valamint redundáns táplálási…
Ár: 40.710 Ft + Áfa
(Br. 51.702 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN asztali/rack
MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott asztali és rackbe szerelhető Dual-Boot-os switch. 1 darab Gigabites ethernet és 8 darab SFP+ porttal rendelkezik. A Dual Boot lehetővé teszi hogy induláskor…
Ár: 74.374 Ft + Áfa
(Br. 94.455 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM 1U rack
MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott rackbe szerelhető Dual-Boot-os switch. A Dual Boot lehetővé teszi hogy induláskor kiválaszthassuk, hogy az egyszerű, tipikus switch képességeket szeretnénk használni vagy a routing funkciókat.…
Ár: 101.167 Ft + Áfa
(Br. 128.482 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM 1U rack
MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott rackbe szerelhető Dual-Boot-os switch. 24 darab Gigabites ethernet és 2 darab SFP+ porttal rendelkezik. A Dual Boot lehetővé teszi hogy induláskor kiválaszthassuk, hogy az egyszerű, tipikus switch…
Ár: 52.357 Ft + Áfa
(Br. 66.493 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM 1U rack
MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott rackbe szerelhető Dual-Boot-os switch. 4 darab SFP+ és 24 darab Gigabites ethernet porttal rendelkezik, ezeken az ethernet portokon bekapcsolható két féle POE feszültség. A Dual Boot lehetővé…
Ár: 104.221 Ft + Áfa
(Br. 132.361 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM 1U rack
MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott rackbe szerelhető Dual-Boot-os switch. 4 darab Gigabites combo, 20 darab SFP és 4 darab SFP+ porttal rendelkezik. A Dual Boot lehetővé teszi hogy induláskor kiválaszthassuk, hogy az egyszerű,…
Ár: 92.400 Ft + Áfa
(Br. 117.348 Ft)
Részletek
Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM 1U rack
MikroTik SwitchOS-sel ellátott rackbe szerelhető switch. 24 darab Gigabites ethernet és 2 darab SFP+ porttal rendelkezik. Az alap menedzselhető switch funkciókon túl lehetőség van port-to-port forwarding, MAC filter, ACL, VLAN, mirror…
Ár: 36.482 Ft + Áfa
(Br. 46.332 Ft)
Részletek
MikroTik 24V 2.5A belső tápegység CCR, CRS-hez
Mikrotik 2.5 Amperes belső tápegység Cloud Core Router-hez vagy Cloud Router Switch-hez.
Ár: 4.274 Ft + Áfa
(Br. 5.428 Ft)
Részletek
RouterBOARD 260GS SOHO switch
MikroTik SwitchOS operációs rendszerrel ellátott 5+1 Gigabit portos SOHO switch, műanyag dobozban. - 5x Gigabit Ethernet port - 1x SFP port (SFP modul nélkül) - AR8327 Atheros Switch Chip - Tápegység tartozék
Ár: 11.063 Ft + Áfa
(Br. 14.050 Ft)
Részletek
RouterBOARD 260GSP SOHO POE switch
MikroTik SwitchOS operációs rendszerrel ellátott 5+1 Gigabit portos SOHO switch, műanyag dobozban, passzív POE kimenetekkel. - 5x Gigabit Ethernet port - 1x SFP port (SFP modul nélkül) - AR8327 Atheros Switch Chip - 24V, 2.5A DC…
Ár: 14.196 Ft + Áfa
(Br. 18.029 Ft)
Részletek
RouterBOARD 3011UiAS-RM router 1U rack
Nagyteljesítményű, 11 portos, költséghatékony, rackbe szerelhető router.   - 10x Gigabit Ethernet port (két switch group) - 1x SFP port - 1x USB 3.0 port (adattároló vagy 3G/4G modem számára) - 1.4 GHz dual core ARM CPU - 1GB RAM…
Ár: 46.695 Ft + Áfa
(Br. 59.303 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 4.486 Ft + Áfa
(Br. 5.697 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 15.271 Ft + Áfa
(Br. 19.394 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+31DLC10D- Single-mode (mono módus)- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 36.973 Ft + Áfa
(Br. 46.956 Ft)
Részletek