Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - mpl

AmpliFi High Density Mesh Wi-Fi System
Három eszközből álló csomag a gyors és stabil WiFi elérésért. A Dual Band-es WiFi routerhez két darab Meshpoint csatlakozik vezeték nélkül, a kellő…
Ár: 170.462 Ft + Áfa
(Br. 216.487 Ft)
Részletek
AmpliFi High Density Router
Dual Band-es WiFi router, Gigabites portokkal és ac szabvány támogatással. A routeren lévő érintőképernyős LCD kijelző segítségével konfigurálhatjuk, vagy a…
Ár: 72.835 Ft + Áfa
(Br. 92.500 Ft)
Részletek
Lite AP AC 16dBi 120° 5GHz kültéri AP
JELENLEG NEM KAPHATÓ! Komplett, 5 GHz-es, airMAX ac bázisállomás nagy adatátviteli sávszélességű pont-multipont kapcsolatokhoz. Könnyű, kompakt megoldás. - airMAX…
Ár: 29.620 Ft + Áfa
(Br. 37.617 Ft)
Részletek
Lite AP AC GPS 17dBi 90° 5GHz kültéri AP, GPS
Komplett, 5 GHz-es, airMAX ac bázisállomás nagy adatátviteli sávszélességű pont-multipont kapcsolatokhoz. Tartalmaz még egy 2,4 GHz-es rádiót is, amin keresztül a…
Ár: 35.192 Ft + Áfa
(Br. 44.694 Ft)
Részletek
Mimosa B24 24GHz komplett antenna-rádió egység
24 GHz-es, licenc mentes frekvencia, stabil, gyors adatátvitel. Közepes távolságú összeköttetésre, nagy adatátviteli sávszélességű pont-pont link kiépítésére alkalmas eszköz. Akár 3km-es távolságon is stabil és gyors, még…
Ár: 290.000 Ft + Áfa
(Br. 368.300 Ft)
Részletek
Optikai 19" patch panel elolap 1U 12xSC, LC, E2000
Előlap az optikai tálcához  12 szimplex port (szimplex SC, duplex LC, MTRJ, Euro2000) 1U magas Fekete
Ár: 2.735 Ft + Áfa
(Br. 3.473 Ft)
Részletek
Optikai 19" patch panel előlap 1U 24xSC, LC, E2000
Előlap az optikai tálcához 24 szimplex port (szimplex SC, duplex LC, MTRJ, Euro2000) 1U magas Fekete
Ár: 2.519 Ft + Áfa
(Br. 3.199 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM SX simplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.263 Ft + Áfa
(Br. 1.604 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM SX simplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 851 Ft + Áfa
(Br. 1.081 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM SX simplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 895 Ft + Áfa
(Br. 1.137 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM SX simplex 3mm 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 953 Ft + Áfa
(Br. 1.210 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM SX simplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.041 Ft + Áfa
(Br. 1.322 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.252 Ft + Áfa
(Br. 1.590 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 840 Ft + Áfa
(Br. 1.067 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 884 Ft + Áfa
(Br. 1.123 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 942 Ft + Áfa
(Br. 1.196 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.030 Ft + Áfa
(Br. 1.308 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode MM OM2 szimplex
- SC-SC multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 252 Ft + Áfa
(Br. 320 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/APC SingleMode SM SX szimplex
SC/APC optikai toldó, monomódus, szimplex.
Ár: 144 Ft + Áfa
(Br. 183 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/UPC MultiMode MM OM3 SX szimplex
- SC-SC multimódusú szimplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 144 Ft + Áfa
(Br. 183 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/UPC SingleMode SM SX szimplex
- SC-SC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 144 Ft + Áfa
(Br. 183 Ft)
Részletek
RACOM RAy3 1Gbit 24GHz FODU rádió
RACOM RAy3 24GHz!Csak rádió, antenna és szerelék nélkül.A komplett linkhez 2db egységre van szükség.320Ft/EUR árfolyamonAz ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben! Csak kettesével rendelhető!
Ár: 569.849 Ft + Áfa
(Br. 723.708 Ft)
Részletek
RouterBOARD mANTBox 15s kültéri AP Level 4
Komplett, kültéri bázisállomás 5GHz-re, ac támogatással. 120 fokos, duplex szektor antennába integrált RB921 alaplap.   24 Volt tápegység, POE tápfeladó, quickMOUNT PRO konzol és rögzítőbilincs tartozék.
Ár: 42.939 Ft + Áfa
(Br. 54.533 Ft)
Részletek
RouterBOARD mANTBox 19s kültéri AP Level 4
Komplett, kültéri bázisállomás 5GHz-re, ac támogatással. 19dB 120 fokos, duplex szektor antennába integrált RB921 alaplap. 24 Volt tápegység, POE tápfeladó,…
Ár: 64.320 Ft + Áfa
(Br. 81.686 Ft)
Részletek