Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - n duplex

AirFiber X parabola 5GHz 23dBi Duplex
Az airFiber AF-5X rádióhoz közvetlenül csatlakoztatható parabola antenna. Közepes távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, 5 GHz-es pont-pont összeköttetésekhez. Kompakt méret, kiváló átviteli tulajdonság és strapabíró…
Ár: 28.673 Ft + Áfa
(Br. 36.415 Ft)
Részletek
AirFiber X parabola 5GHz 30dBi Duplex
Az airFiber AF-5X rádióhoz közvetlenül csatlakoztatható parabola antenna. Nagy távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, 5 GHz-es pont-pont…
Ár: 34.100 Ft + Áfa
(Br. 43.307 Ft)
Részletek
AirFiber X parabola 5GHz 34dBi Duplex
Az airFiber AF-5X rádióhoz közvetlenül csatlakoztatható parabola antenna. Nagy távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, 5 GHz-es pont-pont…
Ár: 106.198 Ft + Áfa
(Br. 134.871 Ft)
Részletek
Jirous JRC-32DD MIMO Precision parabola antenna 5GHz 32dBi
A csomagolás 1 db antennát tartalmaz. - Nyereség: 32dBi - Tükörátmérő: 90 cm - Robosztus, precíz felfogatás - Duplex polarizáció- JDMW-900 precíziós…
Ár: 149.044 Ft + Áfa
(Br. 189.286 Ft)
Részletek
Jirous JRC-35 DuplEX Precision parabola 5GHz 34dBi
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! - A csomag 1 db dupla fejes parabola antennát tartalmaz-…
Ár: 217.461 Ft + Áfa
(Br. 276.175 Ft)
Részletek
MikroTik mANT30-PA parabola antenna 5GHz 30dBi Precíziós
  - Precízen állítható konzol - Duplex antennafej - Frekvencatart.: 4.7-5.875 GHz - Nyereség: 30dBi - Nyílásszög: 3° - Tükörméret: 70cm - 2db RP-SMA aljzat csatlakozó - 2db 50cm FlexGuide kábel tartozék - Tömeg: 5.7 kg
Ár: 38.013 Ft + Áfa
(Br. 48.277 Ft)
Részletek
N dugó - N aljzat 90 fokos könyök
- N dugó - N aljzat könyök - aranyozott tüske, teflon szigetelés Az N aljzatos fejjel szállított Jirous DuplEX antenna és a JR-300-as ház összeépítésénél 90°-os N dugó - N aljzat könyök alkalmazása szükséges.
Ár: 1.801 Ft + Áfa
(Br. 2.287 Ft)
Részletek
Optikai 19" kihúzható patch panel, 1U, 24xSC, LC duplex, E2000 toldó s
- Kihúzható, 19" RACK-be szerelhető optikai patch panel - 1U magas - 24x SC vagy LC duplex vagy E2000 toldó számára
Ár: 13.600 Ft + Áfa
(Br. 17.272 Ft)
Részletek
Optikai 19" patch panel elolap 1U 12xSC duplex
Előlap az optikai alapszerelvényhez 12db duplex SC port 1U magas Fekete
Ár: 2.184 Ft + Áfa
(Br. 2.774 Ft)
Részletek
Optikai 19" patch panel elolap 1U 12xSC, LC, E2000
Előlap az optikai tálcához  12 szimplex port (szimplex SC, duplex LC, MTRJ, Euro2000) 1U magas Fekete
Ár: 1.926 Ft + Áfa
(Br. 2.446 Ft)
Részletek
Optikai 19" patch panel előlap 1U 24xSC, LC, E2000
Előlap az optikai tálcához 24 szimplex port (szimplex SC, duplex LC, MTRJ, Euro2000) 1U magas Fekete
Ár: 2.229 Ft + Áfa
(Br. 2.831 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel  LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.229 Ft + Áfa
(Br. 2.831 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 3.349 Ft + Áfa
(Br. 4.253 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.341 Ft + Áfa
(Br. 2.973 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.699 Ft + Áfa
(Br. 3.428 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel MPO-LC/UPC OM4 8 cores 3mm, LSZH, 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- MPO-4xLC duplex csatlakozóval- 8 szálas 50/125um multimódusú OM4 kábel- MPO bekötés: 1,2,3,4...9,10,11,12- 2m teljes hossz- elágazás (Fun-out)…
Ár: 16.531 Ft + Áfa
(Br. 20.994 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 3.091 Ft + Áfa
(Br. 3.926 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.072 Ft + Áfa
(Br. 2.631 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.218 Ft + Áfa
(Br. 2.817 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.789 Ft + Áfa
(Br. 3.542 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.878 Ft + Áfa
(Br. 3.655 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.094 Ft + Áfa
(Br. 2.659 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 2.442 Ft + Áfa
(Br. 3.101 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.531 Ft + Áfa
(Br. 3.214 Ft)
Részletek