Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - n-s ma

AirPrism szektor 5GHz 3x30° HD
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben! Kiváló zajvédelem és koncentrált…
Ár: 145.201 Ft + Áfa
(Br. 184.405 Ft)
Részletek
DIN sín adapter Shelly 1 és Shelly 1PM - dupla
A dupla DIN-sín adapter segítségével két darab Shelly 1 vagy Shelly 1PM okosrelé szerelhető be villamossági szekrényekbe vagy sínes villamossági dobozba. A magas…
Ár: 1.390 Ft + Áfa
(Br. 1.765 Ft)
Részletek
DIN sín adapter Shelly 1 és Shelly 1PM reléhez
A DIN-sín adapter segítségével Shelly 1 és Shelly 1PM okosrelék beszerelhetőek villamossági szekrényekbe és sínes villamossági dobozokba. A magas minőségű…
Ár: 1.330 Ft + Áfa
(Br. 1.689 Ft)
Részletek
DIN sín adapter Shelly 2.5 és Shelly EM-hez
A DIN-sín adapter segítségével Shelly 2.5 okosrelék és Shelly EM fogyasztásmérők beszerelhetőek villamossági szekrényekbe és sínes villamossági dobozokba. A…
Ár: 1.340 Ft + Áfa
(Br. 1.702 Ft)
Részletek
DIN sín adapter Shelly 2.5 és Shelly EM-hez -dupla
A dupla DIN-sín adapter segítségével 2 darab Shelly 2.5 okosrelé és/vagy Shelly EM fogyasztásmérő szerelhető be villamossági szekrényekbe vagy sínes…
Ár: 1.380 Ft + Áfa
(Br. 1.753 Ft)
Részletek
EdgeSwitch Fiber 12 SFP portos Gigabit switch
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 12 darab SFP és 4 darab Gigabites ethernet porttal. - Max 16Gbps adatáteresztő képesség- 8x SFP port 100/1000Mbps…
Ár: 73.739 Ft + Áfa
(Br. 93.649 Ft)
Részletek
Fémgallér RouterBOARD SXT klienshez (SXT-CPE)
Az alumínium gallér kisebb zavarást biztosít a RouterBOARD SXT kliensek számára. Az alábbi eszközökre ajánlott: RBSXT-5nDr2 (Lite 5)RBSXT-2nDr2 (Lite 2)RBSXT-5HPnDRBSXTG-5HPacDRBSXT5HacD2n (Lite 5 ac)
Ár: 4.950 Ft + Áfa
(Br. 6.287 Ft)
Részletek
FTP kábel CAT.5E fali, Belden 1633ENH, halogénmentes, 305 méter
- Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1633ENH- Halogénmentes- 4x2xAWG24- FTP CAT.5E- Árnyékolt- fali kábel (tömör belső erek)- LSNH (Low Smoke Nono-Halogen) burkolat, beltéri-…
Ár: 45.140 Ft + Áfa
(Br. 57.328 Ft)
Egységár: 148 Ft +Áfa/méter
Részletek
FTP kábel CAT.5E fali, kültéri, feszítőszálas, 305 méter
- Kiváló minőség!- 1,5mm acél feszítőszál- 4x2xAWG24 (0,51mm)- FTP CAT.5E- Árnyékolt- Fali kábel (tömör belső erek)- Kültéri, UV stabil PE burkolat
Ár: 39.955 Ft + Áfa
(Br. 50.743 Ft)
Egységár: 131 Ft +Áfa/méter
Részletek
FTP kábel CAT.6 fali, Belden 7860NBH halogénmentes
- Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 7860NBH- 4x2xAWG23- FTP CAT.6 árnyékolt érpárok- Fali kábel (tömör, réz belső erek)- Halogénmentes és alacsony…
Ár: 232 Ft + Áfa
(Br. 295 Ft)
Részletek
FTP kábel CAT.6 fali, Belden 7860NBH, 500 méter
- 500 méter fadobon- Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 7860NBH- 4x2xAWG23- FTP CAT.6 árnyékolt érpárok- Fali kábel (tömör, réz belső erek)- Halogénmentes…
Ár: 94.000 Ft + Áfa
(Br. 119.380 Ft)
Egységár: 188 Ft +Áfa/méter
Részletek
FTP kábel CAT.6A fali, Belden 10GXE01
10 Gigabites sebességű beltéri, árnyékolt FTP kábel. Szerver szobába, switchek, routerek közötti összeköttetésre. Épületek, telephelyek nagy sebességű és…
Ár: 252 Ft + Áfa
(Br. 320 Ft)
Részletek
Jirous JRC-35DD MIMO Precision parabola antenna 5GHz 35dBi
Dupla poláros parabola antenna nagy távolságú 5 GHz-es pont-pont kapcsolatokhoz. A csomagolás 1 db antennát tartalmaz. Nyereség: 35 dBiÁtmérő: 120 cmMasszív, precíz…
Ár: 205.258 Ft + Áfa
(Br. 260.678 Ft)
Részletek
METZ T145 univerzális alumínium tartó alumínium csappal
A T145 kis táblák (0,8 m2 – ig), dobozok, tokozatszekrények szereléséhez alkalmas 50 mm-től bármilyen átmérőjű és keresztmetszetű oszlopra, gyorsbilinccsel vagy METZ szalaggal.
Ár: 394 Ft + Áfa
(Br. 500 Ft)
Részletek
NodeMCU-ESP-32S WiFi+BT IoT dev.board
Espressif ESP32-WROOM-32 modullal szerelt 802.11 b/g/n WiFi and Bluetooth 4.0 LE catlakozással rendelkező fejlesztőmodul. 2x19 pin GPIO, Analog bemenetek (ADC), UART, I2C, VP/VN protokolok. USB: 1x micro USB port Méretek: 49.5 x 26 mm
Ár: 2.430 Ft + Áfa
(Br. 3.086 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN204 MM Belden
- 4x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 177 Ft + Áfa
(Br. 225 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN208 MM Belden
- 8x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 237 Ft + Áfa
(Br. 301 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN212 MM Belden
-12x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 298 Ft + Áfa
(Br. 378 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN804 SM Belden
- 4x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi…
Ár: 162 Ft + Áfa
(Br. 206 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN808 SM Belden
- 8x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi…
Ár: 201 Ft + Áfa
(Br. 255 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSND08 MM Belden
- 8x 50/125um, OM3 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 415 Ft + Áfa
(Br. 527 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOVN824 SM Belden
- 24x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 7,8 mm- kültéri, UV álló- max. 5000N pillanatnyi…
Ár: 348 Ft + Áfa
(Br. 442 Ft)
Részletek
Qubino 3-Phase Smart Meter 3x230(400)V
A Smart Meter egy rendkívül sokoldalú háromfázisú energiamérő berendezés, amely lakossági, ipari, valamint kereskedelmi létesítményeknél is…
Ár: 52.102 Ft + Áfa
(Br. 66.170 Ft)
Részletek
Raspberry Pi 3 Hűtőborda Alumínium 3db-os szett
Raspberry Pi alaplaphoz Alumínium hűtőbordák hővezető ragasztóval.   A csomag tartalmaz: 1db 14mmx14mmx6mm alumínium hűtőborda 2db 8mmx8mmx5mm alumínium hűtőborda 
Ár: 168 Ft + Áfa
(Br. 213 Ft)
Részletek