Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - om3 optikai

LC/UPC MultiMode MM OM3 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC multimódusú OM3- 50/125um pigtail kábel- 1.5m hosszú
Ár: 499 Ft + Áfa
(Br. 634 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó LC/UPC OM3 FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 2.282 Ft + Áfa
(Br. 2.898 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó SC/UPC OM3 FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 532 Ft + Áfa
(Br. 676 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSND04 MM Belden
- 4x 50/125um, OM3 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 300 Ft + Áfa
(Br. 381 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSND08 MM Belden
- 8x 50/125um, OM3 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 415 Ft + Áfa
(Br. 527 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSND12 MM Belden
- 12x 50/125um, OM3 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 552 Ft + Áfa
(Br. 701 Ft)
Részletek
Optikai kábel GUSND04 MM Belden, halogénmentes OM3
- 4x 50/125um OM3 szállal- MM, multimódusú- Központi Loose Tube- Rágcsálóvédett, halogénmentes burkolat- Átmérő: 5,8 mm- Zselével töltött, víz…
Ár: 286 Ft + Áfa
(Br. 363 Ft)
Részletek
Optikai kábel GUSND08 MM Belden, halogénmentes OM3
- 8x 50/125um OM3 szállal- MM, multimódusú- Központi Loose Tube- Rágcsálóvédett, halogénmentes burkolat- Átmérő: 5,8 mm- Zselével töltött, víz…
Ár: 389 Ft + Áfa
(Br. 494 Ft)
Részletek
Optikai kábel GUSND12 MM Belden, halogénmentes OM3
- 12x 50/125um OM3 szállal- MM, multimódusú- Központi Loose Tube- Rágcsálóvédett, halogénmentes burkolat- Átmérő: 5,8 mm- Zselével töltött, víz…
Ár: 519 Ft + Áfa
(Br. 659 Ft)
Részletek
Optikai patch LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 10M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 10 m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 3.810 Ft + Áfa
(Br. 4.839 Ft)
Részletek
Optikai patch LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.617 Ft + Áfa
(Br. 2.054 Ft)
Részletek
Optikai patch LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.832 Ft + Áfa
(Br. 2.327 Ft)
Részletek
Optikai patch LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 3M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 3m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.104 Ft + Áfa
(Br. 2.672 Ft)
Részletek
Optikai patch LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 5M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.592 Ft + Áfa
(Br. 3.292 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 10M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 3.810 Ft + Áfa
(Br. 4.839 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.617 Ft + Áfa
(Br. 2.054 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.861 Ft + Áfa
(Br. 2.363 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 3M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 3m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.105 Ft + Áfa
(Br. 2.673 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 5M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.592 Ft + Áfa
(Br. 3.292 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 10M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 3.810 Ft + Áfa
(Br. 4.839 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.593 Ft + Áfa
(Br. 2.023 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.833 Ft + Áfa
(Br. 2.328 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 3M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 3m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.105 Ft + Áfa
(Br. 2.673 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 5M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.592 Ft + Áfa
(Br. 3.292 Ft)
Részletek