Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - optikai csatlakozó e2000/apc

Optikai patch E2000-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú
Ár: 9.100 Ft + Áfa
(Br. 11.557 Ft)
Részletek