Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - optikai szál 100 m

Optikai kábel FTTH drop 1 szálas SM, Braun Group
- 1 darab 9/125um (G652D) optikai szál- 2x 0.58mm KFRP merevítő szál- 2x 3mm átmérő- 50N tartós feszítő vagy 100N maximális húzó erő- Fehér színű- Beltéri…
Ár: 41 Ft + Áfa
(Br. 52 Ft)
Egységár: 41 Ft +Áfa/méter
Részletek
TP-Link MC111CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC111CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon - A kábel másik végére az MC112CS kell - Max sebesség 100Mbps Full-Duplex - Hullámhossz:…
Ár: 8.230 Ft + Áfa
(Br. 10.452 Ft)
Részletek
TP-Link MC112CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC112CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon- A kábel másik végére az MC111CS kell- Max sebesség 100Mbps Full-Duplex- Hullámhossz: RX:…
Ár: 8.240 Ft + Áfa
(Br. 10.465 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC SM, kültéri, 30 méter
Ubiquiti, LC-LC SM csatlakozóval szerelt, kültéri, hat szálas optikai kábel. Kiválóan alkalmas telephelyek nagy sebességű összekötésére, adó tornyokban lévő eszközök gyors, optikai összekötésére. - Kültéri, időjárásálló…
Ár: 19.620 Ft + Áfa
(Br. 24.917 Ft)
Részletek