Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - pon olt

AmpliFi High Density Mesh Wi-Fi System
Három eszközből álló csomag a gyors és stabil WiFi elérésért. A Dual Band-es WiFi routerhez két darab Meshpoint csatlakozik vezeték nélkül, a kellő…
Ár: 150.851 Ft + Áfa
(Br. 191.581 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 48 port 750W Gigabit POE switch, Rack
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Menedzselhető, 48 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP és 2 darab SFP+ porttal. - Max 70Gbps adatáteresztő képesség- 48x Gigabit…
Ár: 317.580 Ft + Áfa
(Br. 403.327 Ft)
Részletek
MikroTik MTCNA képzés
MikroTik MTCNA képzés és vizsga a wireless-bolt szervezésében   Időpontok: 2021.10.26-28.    Helyszín: Albertirsa Díj: 80.000 Ft+ÁFA
Ár: 80.000 Ft + Áfa
(Br. 101.600 Ft)
Részletek
MikroTik MTCRE képzés
MikroTik MTCRE képzés és vizsga a wireless-bolt szervezésében   Időpont:  2021. október Helyszín: Albertirsa Díj: 80.000 Ft+ÁFA
Ár: 80.000 Ft + Áfa
(Br. 101.600 Ft)
Részletek
MikroTik MTCWE képzés
MikroTik MTCWE képzés és vizsga a wireless-bolt szervezésében   Időpont:  2021. november  Helyszín: Albertirsa Díj: 70.000 Ft+ÁFA
Ár: 70.000 Ft + Áfa
(Br. 88.900 Ft)
Részletek
NanoStation LOCO M2 airMAX 2.4GHz kültéri AP/Kliens
Kis távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, 2.4GHz-es pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz.   2 év garancia   - 150+ Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO TDMA…
Ár: 13.728 Ft + Áfa
(Br. 17.435 Ft)
Részletek
NanoStation LOCO M5 airMAX 5GHz kültéri AP/Kliens
Ubiquiti kompakt, költségkímélő kliens. Kis távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, 5GHz-es pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz.   2 év…
Ár: 18.425 Ft + Áfa
(Br. 23.400 Ft)
Részletek
PowerBeam M5 300 5GHz 22dBi kültéri AP/Kliens
Nagy adatátviteli sávszélességű, szűk nyílásszögű pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz.- Típus: PBE-M5-300- 2x2 MIMO AirMAX TDMA kliens- 30 cm-es parabolatükör A…
Ár: 23.999 Ft + Áfa
(Br. 30.479 Ft)
Részletek
RouterBOARD LDF 5 kliens Level 3
Meglévő parabola tányérba építhető kültéri kliens eszköz. A felhasznált parabola bármilyen parabola antenna lehet, akár 100 cm-es TV ofszet is, a lényeg, hogy megfelelő fókuszpontba legyen elhelyezve. A parabola tükör felerősíti…
Ár: 12.468 Ft + Áfa
(Br. 15.834 Ft)
Részletek
RouterBOARD wAP LTE kit kültéri AP, mobil kliens
Kis méretű, kültéren is elhelyezhető wifi router 2/3/4G mobilnet csatlakozással, cserélhető LTE antennával. Használatával megosztható a mobil internet…
Ár: 30.350 Ft + Áfa
(Br. 38.545 Ft)
Részletek
Shelly áramváltó szenzor 120A ShellyEM/3EM-hez
Vezetékre húzható áramváltó Shelly EM és a Shelly 3EM fogyasztásmérőkhöz. (A Shelly EM egyfázisú fogyasztásmérő külön rendelhető…
Ár: 3.104 Ft + Áfa
(Br. 3.942 Ft)
Részletek
Shelly áramváltó szenzor 50A ShellyEM/3EM-hez
Vezetékre húzható áramváltó Shelly EM és a Shelly 3EM fogyasztásmérőkhöz. (A Shelly EM egyfázisú fogyasztásmérő külön rendelhető…
Ár: 3.051 Ft + Áfa
(Br. 3.875 Ft)
Részletek
Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal
Ubiquiti OLT fejegység. 2 darab 10Gbps SFP porttal csatlakozhat a hálózathoz, amit 8 darab passzív PON porttá alakít. Ezt további passzív elosztókkal (1:4, 1:8, 1:16) oszthatjuk szét az előfizetők felé vagy epíthetünk gyors optikai…
Ár: 425.488 Ft + Áfa
(Br. 540.370 Ft)
Részletek
UF GPON OLT B+ modul
Monomódusú, Gigabites, passzív optikai modul. - SC/UPC csatlakozó- TX 1490 nm, RX 1310 nm- Downstream 2.5 Gbps, Upstream 1.25 Gbps- Kábel hossz 20km
Ár: 25.990 Ft + Áfa
(Br. 33.007 Ft)
Részletek