Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - router 300

Compex WLE200NX 802.11a/b/g/n MiniPCI-express rádió
MiniPCI-express rádió modul RouterBOARD alaplapokhoz. - IEEE 802.11a/b/g/n (2.4GHz és 5GHz) - Kimenő teljesítmény max 18dBm@802.11a / 20dBm MIMO aggregate - Max 300Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO támogatás - 2x U.FL koax csatlakozó
Ár: 8.122 Ft + Áfa
(Br. 10.315 Ft)
Részletek
Jirous JSH-300 fém szerelőlap JE/JR-300-hoz
Jirous JE-300 és JR-300 típusú kültéri házakhoz. RouterBOARD alaplapokhoz előkészített rögzítési pontok. N aljzatos és RPSMA aljzatos pigtailekhez előfúrva (10-10 furat). További képek a gyártó oldalán.
Ár: 1.865 Ft + Áfa
(Br. 2.369 Ft)
Részletek
RouterBOARD Audience LTE6 kit wireless SOHO router
A MikroTik ötödik Wifi generációs, nagy teljesítményű beltéri routere mesh funkcióval, LTE6 modemmel, valamint egyszerű telefonos applikációval. Egyszerre sugároz 2,4…
Ár: 74.589 Ft + Áfa
(Br. 94.728 Ft)
Részletek
RouterBOARD hAP ac3 LTE6 kit wireless SOHO router
Gyors asztali router dual band wifi-vel és 2/3/4G mobilnet csatlakozással. Beépített LTE CAT6 modem segítségével képes akár 300Mbps sebességű letöltésre.…
Ár: 61.956 Ft + Áfa
(Br. 78.684 Ft)
Részletek
RouterBOARD hAP ac3 SOHO wireless router
Gyors, asztali router dual band wifi-vel, cserélhelő antennával. 4 magos processzorával irodákban is megállja a helyét. - Dual-chain 2.4 GHz rádió (802.11b/g/n) 300Mbps, Wi-Fi 4- Dual-chain 5…
Ár: 26.231 Ft + Áfa
(Br. 33.313 Ft)
Részletek
RouterBOARD LHG LTE6 kit mobil kliens
Nagy méretű, kültéri vezetékes router 2/3/4G mobilnet csatlakozással és akár 300Mbps sebességű LTE6 modemmel. Nagy nyereségű beépített antennájával…
Ár: 47.246 Ft + Áfa
(Br. 60.002 Ft)
Részletek
RouterBOARD LHGG LTE6 kit Gigabit mobil kliens
JELENLEG NEM KAPHATÓ! Nagy méretű, kültéri vezetékes router 2/3/4G mobilnet csatlakozással és akár 300Mbps sebességű LTE6 modemmel. Nagy nyereségű beépített…
Ár: 54.499 Ft + Áfa
(Br. 69.214 Ft)
Részletek
RouterBOARD LtAP LTE6 kit kültéri AP, mobil
Kültéri, időjárásálló wifi access point 2/3/4G mobilnet csatlakozással és akár 300Mbps sebességű LTE6 modemmel. A három darab SIM kártya foglalat…
Ár: 60.488 Ft + Áfa
(Br. 76.820 Ft)
Részletek
RouterBOARD OmniTIK 5 ac kültéri AP
Kültéri, 5GHz-es "ac" szabványos bázisállomás integrált, dupla polarizációs körsugárzó antennával. 2 év garancia - MikroTikOS LEVEL 4- 802.11a/n/ac 2x2…
Ár: 29.570 Ft + Áfa
(Br. 37.554 Ft)
Részletek
RouterBOARD OmniTIK 5 POE ac kültéri AP
Kültéri, 5 GHz-es "ac" szabványos bázisállomás integrált, dupla polarizációs körsugárzó antennával. Passzív POE kimenetekkel rendelkezik más…
Ár: 34.990 Ft + Áfa
(Br. 44.437 Ft)
Részletek
RouterBOARD SXT LTE6 kit mobil kliens
Kis méretű, kültéri vezetékes router 2/3/4G mobilnet csatlakozással és akár 300Mbps sebességű LTE6 modemmel. Nagy nyereségű beépített antennájával…
Ár: 39.492 Ft + Áfa
(Br. 50.155 Ft)
Részletek
RouterBOARD wAP ac LTE6 kit kültéri AP, mobil kliens
Kis méretű, dual band-es, kültéren is elhelyezhető wifi router 2/3/4G mobilnet csatlakozással, cserélhető LTE antennával. Beépített LTE CAT6 modem segítségével képes…
Ár: 49.999 Ft + Áfa
(Br. 63.499 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC 2…
Ár: 15.280 Ft + Áfa
(Br. 19.406 Ft)
Részletek
TP-Link Archer C1200 AC1200 dual band Gigabit wifi router
Támogatja a következő generációs 802.11ac Wi-Fi szabványt. Egyidejű 2,4GHz 300Mbps, és 5GHz 867Mbps kapcsolat, összeségében 1200Mbps sebességű vezeték nélküli hálózatok sugárzása. 2 év garancia. - 802.11b/g/n 2.4GHz-…
Ár: 15.721 Ft + Áfa
(Br. 19.966 Ft)
Részletek
TP-Link Archer C20 AC750 dual band wireless router
Támogatja a következő generációs 802.11ac Wi-Fi szabványt. Egyidejű 2,4GHz 300Mbps, és 5GHz 433Mbps kapcsolat, összeségében 733Mbps sebességű vezeték nélküli hálózatok sugárzása. 2 év garancia.
Ár: 7.321 Ft + Áfa
(Br. 9.298 Ft)
Részletek
TP-Link Archer C24 AC750 dual band wireless router
Támogatja a következő generációs 802.11ac Wi-Fi szabványt. Egyidejű 2,4GHz 300Mbps, és 5GHz 433Mbps kapcsolat, összeségében 733Mbps sebességű vezeték nélküli…
Ár: 5.840 Ft + Áfa
(Br. 7.417 Ft)
Részletek
TP-Link Archer C50 AC1200 dual band wireless router
Támogatja a következő generációs 802.11ac Wi-Fi szabványt. Egyidejű 2,4GHz 300Mbps, és 5GHz 867Mbps kapcsolat, összeségében 1200Mbps sebességű vezeték nélküli hálózatok sugárzása. 2 év garancia. - 802.11b/g/n 2.4GHz-…
Ár: 8.400 Ft + Áfa
(Br. 10.668 Ft)
Részletek
TP-Link Archer C6 AC1200 wireless MU-MIMO router
Támogatja a következő generációs 802.11ac Wi-Fi szabványt. MU-MIMO technológiának köszönhetően több MU-MIMO klienst tud gyorsabban és zavartalanul kiszolgálni. Egyidejű…
Ár: 11.680 Ft + Áfa
(Br. 14.834 Ft)
Részletek
TP-Link TL-MR3420 3G/4G Wireless N Router 300Mbit
- IEEE 802.11b/g/n- 3G/4G támogatás- LTE/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS/EVDO USB modulokkal kompatibilis- 4x 10/100 LAN port- 1x 10/100 WAN port- 2 darab fix botantenna- WEP, WPAWPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK titkosítás
Ár: 8.331 Ft + Áfa
(Br. 10.580 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-MM-10G (multi, 10G)
- Multi-mode- 10G SFP+- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: RX/TX 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 5.840 Ft + Áfa
(Br. 7.417 Ft)
Részletek