Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - router csatlakozó

12V 12 Watt DC tápegység
- Kapcsolóüzemű- Bemenet: 100-240V / ~50/60Hz- Kimenet: 12V DC / 1000mA- 5.5 x 2.1 mm DC csatlakozó- Pl. RouterBOARD, Edimax, Ovislink, Tonze, Senao, WA-2204, stb. eszközökhöz
Ár: 1.791 Ft + Áfa
(Br. 2.275 Ft)
Részletek
18V 20 Watt DC tápegység
- ALIX és RouterBOARD alaplapokhoz - Kompakt méretű adapter, kis helyigény - Kapcsoló üzemű - Kimenet: 18V DC / 1200mA - 5.5 x 2.1 mm DC csatlakozó - 100 - 240V AC, 47 - 63 Hz
Ár: 1.978 Ft + Áfa
(Br. 2.512 Ft)
Részletek
Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben! Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 36 magos CPU-val, SFP+ (10G) portokkal, 8GB RAM memóriával. Ráncfelvarrás után…
Ár: 374.954 Ft + Áfa
(Br. 476.192 Ft)
Részletek
Compex WLE200NX 802.11a/b/g/n MiniPCI-express rádió
MiniPCI-express rádió modul RouterBOARD alaplapokhoz. - IEEE 802.11a/b/g/n (2.4GHz és 5GHz) - Kimenő teljesítmény max 18dBm@802.11a / 20dBm MIMO aggregate - Max 300Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO támogatás - 2x U.FL koax csatlakozó
Ár: 8.122 Ft + Áfa
(Br. 10.315 Ft)
Részletek
MikroTik 48V 70W DC tápegység + tápkábel (48POW)
- RouterBOARD 112, 153, 532, 600A, 800 alaplapokhoz - Kapcsoló üzemű - Kimenet: 48V DC / 1460mA - 5.5 x 2.1 mm DC csatlakozó - Bemenet: 100 - 240V AC, 47 - 63 Hz EU tápkábel tartozék
Ár: 5.121 Ft + Áfa
(Br. 6.504 Ft)
Részletek
R52HnD MiniPCI High Power 802.11a/b/g/n
Mini-PCI rádió modul RouterBOARD alaplapokhoz. - IEEE 802.11a/b/g/n (2.4GHz vagy 5GHz)- Kimenő teljesítmény: max 400mW- AR9220 chipset- 2x2 MIMO támogatás- 2x MMCX koax csatlakozó
Ár: 14.784 Ft + Áfa
(Br. 18.776 Ft)
Részletek
RouterBOARD 411AR alaplap, Level 4
Pont-multipont összeköttetésre, integrált 2.4GHz-es rádióval, AP szoftverrel. - MikroTik LEVEL 4, Wireless AP! - Integrált AR2417 802.11b/g rádió - MMCX antenna csatlakozó - 1 db miniPCI szlot - 1 db Ethernet port
Ár: 26.992 Ft + Áfa
(Br. 34.280 Ft)
Részletek
RouterBOARD 911G-5HPacD alaplap, Level 3
Nagy teljesítményű kliens alaplap, integrált 5GHz-es 802.11ac rádióval, Gigabit ethernet porttal. Pont-pont összeköttetések kiépítésére is alkalmas. - 802.11ac szabvány támogatás   - Max. 540Mbit adatátvitel   - 1x Gigabit…
Ár: 25.132 Ft + Áfa
(Br. 31.918 Ft)
Részletek
RouterBOARD 911G-5HPnD alaplap, Level 3
Nagyteljesítményű kliens alaplap, integrált 5GHz-es 2x2 MIMO rádióval, Gigabit ethernet porttal. Pont-pont összeköttetések kiépítésére is alkalmas. - Új generációs Atheros AR9342 600MHz CPU - Gigabit ethernet port - Integrált…
Ár: 17.632 Ft + Áfa
(Br. 22.393 Ft)
Részletek
RouterBOARD 922UAGS-5HPacD alaplap, Level 4
Nagy teljesítményű alaplap bázisállomáshoz, integrált 5GHz-es 802.11ac rádióval, SFP, USB, Gigabit Ethernet porttal, miniPCI-expressz, SIM foglalattal. - 802.11ac szabvány támogatás   - Max. 540Mbit adatátvitel   - 1x SFP port,…
Ár: 28.455 Ft + Áfa
(Br. 36.138 Ft)
Részletek
RouterBOARD mAP 2nD SOHO wireless mini Access Point
Kis méretű, "okos" és hordozható Dual Chain-es 2.4 GHz-es WiFi elérési pont. Megtáplálási lehetőségei: USB, passzív POE, aktív POE, DC tápcsatlakozó. Az eszköz alkalmas további passzív POE képes eszköz tápellátására (például…
Ár: 13.765 Ft + Áfa
(Br. 17.482 Ft)
Részletek
RouterBOARD NetMetal 5 AP/kliens, Level 4
Masszív fémházba épített nagy teljesítményű RB922UAGS-5HPacD alaplap, 5GHz-es 802.11ac rádióval, AP szoftverrel. Bázisnak, kliensnek, vagy pont-pont kapcsolat kiépítéséhez kiváló.   - 802.11ac szabvány támogatás - Max. 540Mbit…
Ár: 47.719 Ft + Áfa
(Br. 60.603 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 5.229 Ft + Áfa
(Br. 6.641 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
- Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC
Ár: 6.450 Ft + Áfa
(Br. 8.192 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router…
Ár: 20.864 Ft + Áfa
(Br. 26.497 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 17.104 Ft + Áfa
(Br. 21.722 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+31DLC10D- Single-mode (mono módus)- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 41.410 Ft + Áfa
(Br. 52.591 Ft)
Részletek
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S+23LC10D, a másik oldalra S+32LC10D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 10G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router SFP…
Ár: 98.045 Ft + Áfa
(Br. 124.517 Ft)
Részletek
TwistPort adapter RouterBOARD-hoz
- Fémház- TwistPort- 2 x MMCX csatlakozó
Ár: 20.894 Ft + Áfa
(Br. 26.535 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM OM3, duplex, 0.5 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 0,5 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 1.663 Ft + Áfa
(Br. 2.112 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM OM3, duplex, 1 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 1 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 1.830 Ft + Áfa
(Br. 2.324 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM OM3, duplex, 2 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 2 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 2.239 Ft + Áfa
(Br. 2.844 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM OM3, duplex, 3 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 3 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 2.751 Ft + Áfa
(Br. 3.494 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM OM3, duplex, 5 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 5 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 3.139 Ft + Áfa
(Br. 3.987 Ft)
Részletek