Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - s 31

Cloud Router Switch CRS312-4C+8XG-RM 1U rack
A switch 4 darab SFP+ vagy 10Gbps sebességű ethernet combo és 8 darab 10Gbps ethernet porttal, valamint redundáns táplálási lehetőséggel rendelkezik. Gyors processzorával…
Ár: 196.700 Ft + Áfa
(Br. 249.809 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM 1U rack
MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott rackbe szerelhető Dual-Boot-os switch. A Dual Boot lehetővé teszi hogy induláskor kiválaszthassuk, hogy az egyszerű, tipikus switch képességeket…
Ár: 142.950 Ft + Áfa
(Br. 181.547 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS318 netPower 15FR
16 portos kültéri switch 2 SFP porttal. 15 POE bemenet és 1 POE kimenettel. GPEN (Gigabit Passive Ethernet Network) hálózatokhoz ajánlott.
Ár: 45.520 Ft + Áfa
(Br. 57.810 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS318 netPower 16P
JELENLEG NEM KAPHATÓ! MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott kültéri, Dual-Boot-os POE switch. 16 darab Gigabites  ethernet és 2 darab SFP+ porttal rendelkezik. Az ethernet portokon…
Ár: 84.965 Ft + Áfa
(Br. 107.906 Ft)
Részletek
EdgeRouter 4 portos router
Nagy teljesítményű, 3 Gigabit portos asztali router EdgeOS szoftverrel és UNMS támogatással. - 4 magos 1GHz MIPS64 CPU- 3 darab Gigabit Ethernet port- 1 darab SFP port- 1 RJ45 soros port- 1GB DDR3 RAM-…
Ár: 67.278 Ft + Áfa
(Br. 85.443 Ft)
Részletek
FTP kábel CAT.5E fali, kültéri, feszítőszálas
- Kiváló minőség!- 1,5mm acél feszítőszál- 4x2xAWG24 (0,51mm)- FTP CAT.5E- Árnyékolt- Fali kábel (tömör belső erek)- Kültéri, UV stabil PE burkolat
Ár: 235 Ft + Áfa
(Br. 298 Ft)
Részletek
FTP kábel CAT.5E fali, kültéri, feszítőszálas, 305 méter
- Kiváló minőség!- 1,5mm acél feszítőszál- 4x2xAWG24 (0,51mm)- FTP CAT.5E- Árnyékolt- Fali kábel (tömör belső erek)- Kültéri, UV stabil PE burkolat
Ár: 57.645 Ft + Áfa
(Br. 73.209 Ft)
Egységár: 189 Ft +Áfa/méter
Részletek
LC/UPC MultiMode MM OM3 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC multimódusú OM3- 50/125um pigtail kábel- 1.5m hosszú
Ár: 499 Ft + Áfa
(Br. 634 Ft)
Részletek
LK ACS711ex -31A to +31A áram mérő szenzor 2453
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- Méréstartomány: -31A és +31A között- maximum 48V-os renszerekhez!
Ár: 1.797 Ft + Áfa
(Br. 2.282 Ft)
Részletek
MAX31855 MAX6675 Hőmérő szenzor modul K-type
ESPHome kompatibilis MAX6675 alapú K-típusú hőelem átalakító modul.
Ár: 1.757 Ft + Áfa
(Br. 2.231 Ft)
Részletek
METZ ME101 rozsdamentes kábelbilincs, bevonat nélkül 152 mm
Max. kötegátmérő: 38 mmSzélesség: 6.35 mmHosszúság: 152 mm Újból felhasználhatók Megfeszítés kézzel vagy speciális szerszámmal 316 típusú r.m. acél Kábelkötözésre durva körülmények között
Ár: 199 Ft + Áfa
(Br. 253 Ft)
Részletek
METZ ME102 rozsdamentes kábelbilincs, bevonat nélkül 229 mm
Max. kötegátmérő: 63 mmSzélesség: 6.35 mmHosszúság: 229 mm Újból felhasználhatók Megfeszítés kézzel vagy speciális szerszámmal 316 típusú r.m. acél Kábelkötözésre durva körülmények között
Ár: 349 Ft + Áfa
(Br. 443 Ft)
Részletek
METZ ME103 rozsdamentes kábelbilincs, bevonat nélkül 305 mm
Max. kötegátmérő: 86 mmSzélesség: 6.35 mmHosszúság: 305 mm Újból felhasználhatók Megfeszítés kézzel vagy speciális szerszámmal 316 típusú r.m. acél Kábelkötözésre durva körülmények között
Ár: 356 Ft + Áfa
(Br. 452 Ft)
Részletek
MikroTik MMCX - RPSMA aljzat pigtail 25 cm
- MMCX - RPSMA aljzat (beépíthető)- 25 cm hosszú- kis veszteségű RG316 LowLoss kábellel- 6GHz-ig ajánlott!- MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz
Ár: 1.974 Ft + Áfa
(Br. 2.507 Ft)
Részletek
MMCX - N aljzat (beépíthető) pigtail 30cm
- MMCX - beépíthető N aljzat - gumi tömítéssel - 30 cm hosszú - kis veszteségű RG316/U kábellel - 6GHz-ig ajánlott! - MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz
Ár: 1.594 Ft + Áfa
(Br. 2.024 Ft)
Részletek
MMCX - N aljzat (beépíthető) pigtail 30cm (rövid menetes)
- MMCX - beépíthető N aljzat - gumi tömítéssel - 30 cm hosszú - kis veszteségű RG316/U kábellel - 6GHz-ig ajánlott! - Max 1 mm falvastagságú dobozba építhető - MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz
Ár: 1.139 Ft + Áfa
(Br. 1.447 Ft)
Részletek
MMCX - N dugó pigtail 30cm
- MMCX - N dugó - 30 cm hosszú - kis veszteségű RG316/U kábellel - 6GHz-ig ajánlott! - MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz és a Jirous JR-200/300 házakhoz ajánlott
Ár: 1.898 Ft + Áfa
(Br. 2.410 Ft)
Részletek
MMCX - RPSMA dugó pigtail 21 cm
- MMCX - RPSMA dugó - 21 cm hosszú - kis veszteségű RG316/U kábellel - 6GHz-ig ajánlott! - MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz és a Jirous JR-200/300 házakhoz ajánlott
Ár: 2.405 Ft + Áfa
(Br. 3.054 Ft)
Részletek
NEO Siren Alarm Z-Wave+ sziréna
- Z-Wave Plus hálózathoz illeszthető akkumulátoros fény és hangjelző sziréna- rasztó sziréna és ajtócsengő funkció- 10 különboző hang…
Ár: 11.074 Ft + Áfa
(Br. 14.064 Ft)
Részletek
Qubino Flush RGBW Dimmer Z-Wave Plus LED világítás szín- és fényerő szabályozó
A Qubino RGBW Dimmer az RGB / RGBW szalagok és LED szalagok vagy izzók vezérlésére szolgál, hogy számtalan színválasztékot hozzon létre, és 5 különleges jelenethatást (óceán, villám, szivárvány, hó és nap) tartalmaz.  A modul…
Ár: 20.870 Ft + Áfa
(Br. 26.505 Ft)
Részletek
Raspberry Pi Sense Hat Szenzor Fejlesztőkészlet
A Sense HAT (Hardware Attached on Top) közvetlenül a Raspberry Pi tetejére illeszthető és a GPIO lábakon keresztül lesz összekötve a Pi-vel. A Sense HAT-ra…
Ár: 12.448 Ft + Áfa
(Br. 15.809 Ft)
Részletek
RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5/5/10G réz modul
Az S+RJ10 egy olyan modul, amit SFP+ portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, Gigabit ethernet portot kapunk. CSAK SFP+ PORTBAN HASZNÁLHATÓ! - Marvell 88X3310P chipset- 10 Mbps, 100 Mbps, 1 Gbps, 2.5 Gbps, 5 Gbps, 10…
Ár: 20.104 Ft + Áfa
(Br. 25.532 Ft)
Részletek
RocketDish 5GHz 31dBi AC parabola antenna
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben! Nagy távolságú pont-pont…
Ár: 118.034 Ft + Áfa
(Br. 149.903 Ft)
Részletek
RouterBOARD hAP ac Lite SOHO wireless router
Kicsi, gyors és dual band-es! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló.  Választható fekete színű, álló vagy fehér színű fekvő kivitelben! Műszaki paramétereik…
Ár: 16.506 Ft + Áfa
(Br. 20.963 Ft)
Részletek